• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Silniki - opinie

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
#1
Szukałem w polskich internetach części zamiennych pod postacią silników. W jednym ze sklepów dostępne są silniki PIKO, z kołem zamachowym. 56000 i 56001. Ktokolwiek z Was ma jakieś doświadczenia z tymi wynalazkami? Poleca, odradza?
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#3
W pełni zgadzam się z opinią Kolegi. Silniki PIKO, w zasadzie wszystkie z jakimi miałem do czynienia, a trochę ich było, to mówiąc krótko lipa. Z tych co ja miałem w ręku to zdecydowanie i szczerze mogę polecić Roco i Mashimę (co prawda niektóre Roco mają tendencję do ćwierkania, ale nie wpływa to na płynność ich pracy ani żywotność). Z Buhlerem jest już różnie, miałem od nich silniki dobre jak i badziewne, ale trzeba przyznać, że te badziewne były rzeczywiście tanie (kupione osobno).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 35
Tabor 14
Tabor 3
Tabor 51
Tabor 10

Podobne wątki