• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Sierpc – Sierpc w epoce pary – 2-4 grudnia 2019 r.

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#9
Przepraszamy bardzo, ale z miasta włókniarskiego do Sierpca teraz to jakieś trzy godziny jak nie więcej biorąc pod uwagę idące nowe, a nie jest to aż tak fascynująca impreza aby wziąć urlop i odwiedzić to całkiem ładne miasto.
A gdyby tak w weekend to i wystawę zobaczyć udało by się i pojechac jeszcze na tory odrobinę obcować z prawdziwą koleją.
Jeszcze raz przepraszam za to ze nie pieję z zachwytu i ośmielam się mieć swoje zdanie.
Zatem zamilknę, by nie burzyć nastroju dobrego.
 

jery7

Użytkownik
Reakcje
122 0 0
#11
Halo halo, spokojnie. Nie wiem czemu służy to zamieszanie. Centrum kultury i sztuki w Sierpcu zamówiło taką wystawę w te dni więc realizujemy zamówienie. Nie każdy ma czas w weekend więc może przyjść w tygodniu, wystawa jest przeznaczona dla wszystkich chętnych i głównie dla grup szkolnych. Jednym słowem jest to projekt edukacyjny. Nie jest to pierwsza i ostatnia wystawa więc zapraszam na kolejne, naprawdę jest w czym wybierać. Pozdrawiam i zapraszam.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#12
Jakieś zdjęcia Panowie zwłaszcza tej profesjonalnej makiety wąskotorowej z typowym polskim taborem, bo nie dało rady Was odwiedzić.
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.091 153 19
#13
Zdjecia mozna zobaczyc na profilu kolegi Jarka, frekwencja, jak na nieszczesliwie wg. coniektórych wybrany prawie srodek tygodnia , rewelacyjna.
Mieszkańcy Sierpca i okolic mieli niezłą frajde , impreza udana i wielu zadowolonych uczestników, jak patrzyłem na miny ludzi na fotkach i nie dla wszystkich był to chłam jak pewien ktos okreslił. mysle ze jak sie nie pomaga, to warto choć nie przeszkadzac.
 

Podobne wątki