• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sierpów wąskotorowy.

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Z

Zv

Gość
#1
Ku mojej ogromnej radości odziedziczyłem skrzynki Stacji Sierpów ktorych budowę rozpoczął Paweł R i s-ka. Przyjmę zatem chętnie wszelkie zdjecia, rysynki, informacje i opowiesci nt Stacji Sierpów. Potrzebuje zdjec wnetrza budynku stacyjnego, lamp oswietleniowych na stacji i wszelkich detali cennych z racji atrakcyjności makiety. Stację chcę odwzorować możliwie jak najwierniej w latach 1970-1980. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#7
Pod tym linkiem
http://panaszonik.blogspot.com/2013/12/wycieczka-nr-222-sierpow-i-lesmierz.html jest relacje z rowerowej wycieczki i gościu dojeżdża do owej stacyjki. Publikuje film z wnętrza budynku i trochę zdjęć związanych z ta koleją.

Tak zwłaszcza interesująca jest hipoteza że mostownice to pozostałość po linii o szerokości 600 mm.


To chyba ci co to budowali powinni mieć wszystko na ten temat.

Święte słowa.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#9
Macieju kiedyś to i glina była lepsza, a teraz to coraz więcej wirtualnych specjalistów, jam Ci dał com miał.
Podobnie rzecz się miała z moim pytaniem na temat zdjęć z Wielichowa, nie wierzę że nikt takich zdjęć nie ma, no to nieprawdopodobne, ale cisza, zero odpowiedzi, a czegóż to nieboże chciałbyś się jeszcze dowiedzieć.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#10
Trzeba wreszcie zauważyć że nic tu po nas... i jedyne co nowego mnie tu spotkało to naparzająca oczojebna reklama..
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#16
Tak! takie to czasy.... na forum podobno modelarskim odzew od jednej osoby... na FB zdjęcia, filmy i wiele merytorycznych rozmów..
To mówi samo za siebie...
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#17
To forum modelarskie jest tylko z nazwy.
Jego koniec, miał początek w chwili gdy ktoś sobie ubzdurał że zmiana będzie dobra, i mimo głosów krytycznych, oraz całkiem konstruktywnych uwag, olał to wszystko, realizują swoją wizję.

Nic dziwnego że FB wygrywa, skoro nawet ja walczę z pokusą.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki