• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sieć trakcyjna nad rozjazdami

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#2
Witam :D . Jeżeli ma być użyta profesjonalna nomenklatura, trzeba będzie poczekać na wypowiedź fachowców. Natomiast podglądając to co jest koło mnie i stosując nomenklaturę podwórkową to: nad anglikami przewody jezdne się krzyżują, a od obu stron mają łączące je przewody najazdowe (chodzi o to, aby ślizgacze jadące na przewodzie ulokowanym wyżej nie zahaczyły o przewody biegnące niżej). Nad rozjazdami: od odciągu po skrzyżowaniu nad przewodem jezdnym , który biegnie nad torem do wysięgnika ulokowanego nieco wyżej (przewód jezdny z odciągu jest wyżej od przewodu jezdnego który już jest nad torem), dalej do wysięgnika przy którym oba przewody jezdne (z odciągu i dotychczasowy) się zrównują i w bok ("na krzywo"). Jeżeli mój bełkot został zrozumiany przyznam sobie nagrodę pod postacią pizzy (proszę - niech to będzie zrozumiałe, mam na nią straszną ochotę :p )
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 0

Podobne wątki