• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zieleń Siala baba.....trawe :)

statom

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Na pewnym portalu aukcyjnym znalazłem sztukę :) co prawda zakończona dwa tyg. temu ale ofert kupna nie było. Wystarczy napisać do typa czy jeszcze ma i dobić targu.
 

ciamacz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Jedyny portal jakiego używam to alle... Za 180 zeta nie kupię samej elektrosadzarki. Wg aukcji trzeba do tego kable i zasilacz. Więc chrzanię taki interes
 

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
#27
E tam a-techniczny :p
Jeden kolega zrobił to nawet bez lutowania o_O
Sam się trochę bałem ale to jest balnalnie proste.
Wywalasz siatke i dajesz sitko, do tego dołączasz kabel. Tyle :D
 

ciamacz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
No jak czytałem, że to może nieźle pierdzielnąć to się przestraszyłem - włącznie z używaniem (to bym jednak zaryzykował ;)).
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#29
Opisane to było można powiedzieć łopatologicznie ,tak żeby nawet najbardziej atechniczny delikwent dał sobie z tym radę.
A czy Ty myślisz że taka za 150PLN to nie może solidnie pierdzielnać.Każde urządzenie elektryczne bezmyślnie używane
może spowodować solidne kuku na zdrowiu.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#31
Tak wygląda pozorne oszczędzanie, nie wiem, kto oferował sadzarkę na alle za 180zł, ale chyba w tej cenie tu kupisz komplet z kablem i sitkiem.
podkreślam-chyba, zapytaj wytwórcę u źródła.Kable są specjalne, wysokonapięciowe. Mnie prąd kopnął raz, podłączyłem kabel pod szynę, siałem trawę i się oparłem lekko o skrzynkę.
Nie było to może miłe, ale czy urządzenie to nadało by się do przesłuchań? nie wiem.
 

ciamacz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#32
Rzuciłem zapytanie na forum giełdowym kto ma do sprzedania. Jeśli da się to zrobić za kilka dych, dołożę stówę za fatygę i każdy byłby zadowolony. Podobno to kilka minut roboty, więc zachęcam do pomocy początkującemu modelarzowi :D
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#33
Rzuciłem zapytanie na forum giełdowym kto ma do sprzedania. Jeśli da się to zrobić za kilka dych, dołożę stówę za fatygę i każdy byłby zadowolony. Podobno to kilka minut roboty, więc zachęcam do pomocy początkującemu modelarzowi :D
Ale co da się zrobić? Sadzarkę z łapki? za 30zł i dorzucasz 100 za robotę?:ROFL: =130zł.
Nigdy nie byłem dobry z matmy, ale na logikę, dorzucasz jeszcze 30zł i masz wypasioną sadzarkę.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#35
Będę winny Ci flaszkę jak wskażesz gdzie taką widzisz :D To potwierdzi dlaczego jesteś "zajebistością roku" ;)
Proste jak ^^^^^^, chcesz sadzarkę za kilka dych z jakiejś łapki chyba, dajesz stówę za robotę. Ja daję stówę+kilka dych i mam profesjonalne urządzenie.
Ty dopiero może będziesz miał, ja mam kilka lat i używam.Absurd jak dla mnie płacić 100zł za zmontowanie zamiennika za 30zł.o_O
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#36
Hej Zbyszek ! daj namiar koledze na dobra i tania elektrosadzarke o ktorej wspominasz, moja kosztowala 15 zl (10 zl mucholapka i 5 zl sitko metalowe , wszystko kupione w JULA ):)
 

ciamacz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#40
Pisałem do A-Toxa - żeby nie było, że idę na łatwiznę, więc zanim tu napisałem kontaktowałem się z nim. Ale nie ma nic "na stanie"