• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zieleń Siala baba.....trawe :)

Darkman

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 1 0
Można. Jak byś używał klejów 3M to jest kilka o różnych właściwościach - w sklepach dla artystów są - powiedz do czego Ci potrzebny dobiorą Ci właściwy. Ja może w przyszłym tygodniu podam Ci który do czego. Nie mam ich teraz pod ręką a nie chcę nic pomylić.
Może coś już wiadomo? :)

Przy okazji: czego używa się do imitacji kwiatów żółtych, czerwonych lub białych? To jakiś rodzaj podsypki?
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
Elmer's white glue! :) To jest mniej więcej chyba to samo. Rozcieńcza się ładnie wodą itd. Kupiłem sobie galon w Lowe's i mam na wieki :D używałem tam gdzie piszą żeby dać wikol i wszystko ładnie gra.
 

Darkman

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 1 0
Mininatur ma taką posypkę... zaraz Ci zobaczę numer...

Numer to 898-21 - biały, 898-22 - żółty, 898-23 - czerwony... itd. Są jeszcze pomarańczowe, purpurowe i jakiś jeszcze, nie pamiętam jaki. Można je kupić w zestawie sześciu kolorów.

O - tu: http://www.mininatur.de/products_pr....php?lang=de&id=898&kat=&sub=&scale=1&finish=
Niee, ja pisałem w odpowiedzi na to. Dziękuję za propozycje, niestety tych produktów nie widzę w żadnym polskim sklepie
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
Odważyłem się dziś wieczorem wypróbować to nowe urządzenie - Greenkeeper 55kV. Powiem krótko - szkoda że już tak późno bo nie mogę przestać! Po prostu bajka! Po założeniu tego sitka do sadzenia punktowego można naprawdę sadzić prawie pojedyncze źdźbła w sposób kontrolowany. Urządzenie wygodnie leży w ręku. Po prostu zachwyt Panowie! Niedługo będę sadził większą powierzchnię to dam znać jak idzie...