• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Seweryn moja kolekcja USA

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#2
Ciekawie zrobione te amerykańce. Wielkie osobówki to klasyka amerykańskich dróg, ale i ten pick-up wykonany bardzo dobrze. Podoba mi się.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#3
Caprice i De Ville przebijają wszystko jak dla mnie. Piękne samochody i piękne modele. Natomiast zestaw cystern świetny lecz jakoś sam "koń" a raczej jego kabina do mnie nie przemawia i zdecydowanie widziałbym tam np.: Peterbilt 386 ;). A tak na marginesie jakiej firmy jest ten własnie model?
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#12
Modele za oceanu nie są moją domeną, ale niektóre z nich to smakowite kąski. Pick-up-y wyglądają rerwelacyjnie, może kiedyś ktoś pokwapi się o zrobienie Dodge Rama?
 
OP
OP
Seweryn2802

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
#15
Kolejnych kilka modeli z mojej kolekcji. Marka której jestem fanem czy Jeep model SJ Grand Wagoneer w dwóch wersjach kolorystycznych. Złoty fabrycznie mi się dostał bez lamp z tyłu pojazdu ;) muszę je wreszcie zrobić.
sewer_1.jpg
sewer_2.jpg
sewer_3.jpg
sewer_4.jpg
sewer_06.jpg
sewer_07.jpg
sewer_08.jpg
sewer_09.jpg
sewer_10.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#17
Piękne te Jeep-y. Obydwa malowania bardzo fajne, choć przyznam, że złoty jakoś lepiej mi pasuje.
 

Podobne wątki