• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Setkání Komorní Lhotka 2008

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#41
To są ręczne napędy rozjazdów z polaryzacja krzyżownicy :) Przełożenie rozjazdu odbywa się przez przestawienie pokrętła wystającego z boku modułu. Zdecydowanie bardziej niezawodne od Conradów i nie wymaga dodatkowego zasilania :D
 

xendx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#42
Dominik napisał(a):
nie wymaga dodatkowego zasilania
a przy dużej ilości rozjazdów można sporo zaoszczędzić w portfelu

Na szóstym zdjęciu są wajchy do zmiany położenia rozjazdu( po obu stronach modułu) Na zdjęciu o którym mówisz jest odpowiednio wygięty drut łączący wajchy. Odpowiednio podgięty drucik przylutowany do metalowej kostki przykręconej do tego grubego drutu przestawia rozjazd. Kostki do łączenia przewodów elektrycznych mają wkręcone druciki służące jako styki do zmiany polaryzacji. Jeszcze są gumki które trzymają cały mechanizm żeby się sam nie przestawił.

Jeden z modułów (mijanka) miał możliwość ryglowania - przełącznik na kluczyk odcinający zasilanie od pulpitu wbudowanego w bok modułu.
 

Załączniki

  • 31,7 KB Wyświetleń: 985
  • 48,4 KB Wyświetleń: 985

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#43

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#47
trochę fotek bo już odespałem wyjazd :D
 

Załączniki

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#48
dalszy ciąg
 

Załączniki

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#52
No foteczki piękne. Pewno imprezka także. Na zdjeciach widzę ogromną liczbę ludzi znanych mi już z wcześniejszych imprezek FREMO ;) Wiadomo już kiedy chłopaki w Lhotce będą robić kolejny meeting ;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#55
Po rozmowach z Ludkiem wiem że party ma być też jakoś na końcu października. Jeśli to prawda to z milą chęcią się wybiorę ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 47

Podobne wątki