• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Seryjny model wagonu Gags

Ile jesteś gotów/gotowa zapłacić za seryjny model wagonu Gags


  • Ogółem głosujących
    161
  • Ankieta zamknięta .

MAnTonI

Aktywny użytkownik
Reakcje
182 1 0
Jako, że istnieje duża szansa na wykonanie form wagonów Gags, chciałbym zbadać opinię użytkowników forum jaka cena wagonu jest dla was akceptowalna. Można wybrać dwa przedziały cenowe. Zapraszam do podzielenia się swoją opinią.
Czy coś się ruszyło w temacie Gags? Prosimy o nawet krótką odpowiedź.
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
tak hahahaha przepraszam, ale jakoś tak z biegu poszło. Swoją drogą do 200zł można dać, aby coś sobie skompletować. Owszem daje się i więcej, ale wtedy mniej się kupuje. Ilość złotówek jest u mnie jakoś ograniczona na wydanie na modele dlatego czym taniej to więcej hmmm
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
tak hahahaha przepraszam, ale jakoś tak z biegu poszło. Swoją drogą do 200zł można dać, aby coś sobie skompletować. Owszem daje się i więcej, ale wtedy mniej się kupuje. Ilość złotówek jest u mnie jakoś ograniczona na wydanie na modele dlatego czym taniej to więcej hmmm
Ale "zagłosowałeś" na najdroższą opcję tego projektu :)
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Podkreślam, że za dobrze wykonany model! Nie oszukujmy się. Dobry model do którego ciężko się jest doczepić realnie nie może kosztować 80zł.
 

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 153
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 60
Tabor 0

Podobne wątki