• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Seryjny model wagonu Gags

Ile jesteś gotów/gotowa zapłacić za seryjny model wagonu Gags


  • Ogółem głosujących
    161
  • Ankieta zamknięta .

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#1
Jako, że istnieje duża szansa na wykonanie form wagonów Gags, chciałbym zbadać opinię użytkowników forum jaka cena wagonu jest dla was akceptowalna. Można wybrać dwa przedziały cenowe. Zapraszam do podzielenia się swoją opinią.
 

DBahn

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Jak się uda to mam nadzieję że będzie co najmniej cztery numery bo zbieranie sensownego składu towarowego to u nas wieloletnia katorga. No i żeby były z epoki 5a.
 

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.497 35 1
#10
a w jakich wersjach będzie ten model? 401k, 401Ka ? i ja zakiego okresu ? bo np. z biegiem lat wagony te przeszły pewne modyfikacje.
 

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.497 35 1
#19
Szkoda, że ankieta nie dotyczy wagonów Uacs.
albo w końcu najbardziej typowego dla Polski wagonu węglarki 408W lub 412W, których w eksploatacji są tysiące w różnych malowaniach, wystepują u praktycznie wszytkich znaczących polskich przewoźników i przez najblizsze 20 lat będą nadal dostępne w naszym kolejowy otoczeniu...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 153
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 60
Tabor 0

Podobne wątki