• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Serwis - Warszawa - okolice

Shadow124

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem amatorem posiadającym kilkanaście modeli H0 i w trakcie budowy pierwszej makiety niestety kilka moich modeli wymaga , przeglądu, przesmarowania, wymiany gumki napędowej itp, Prosiłbym o polecenie jakiegoś punktu / osoby prywatnej z Warszawy lub okolic która mogła by mi pomóc w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#3
Nie mogę tego zrozumieć!Jeśli ktoś zadaje pytanie i ktoś odpowiada na to pytanie, a ktoś inny to z sobie tylko znanych powodów kasuje i nie zastępuje tego poprawnym adresem to jest to Debilizm!
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#4
Przyznam, że też nie całkiem rozumiem, ale domyślam się, że wpis kolegi Arturoo został potraktowany jako kryptoreklama swojej firmy. Ja ze swej strony mogę napisać, że sklep Loko-Model w Warszawie swego czasu przyjmował modele do naprawy, proponuję się z nimi skontaktować.
 
OP
OP
Shadow124

Shadow124

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Witam, dziękuje za odpowiedz, niestety link Arturoo został zablokowany wiec poprosiłbym o inna formę namiaru, co do sklepu loko model to ich ceny sa niestety zbyt wysoki jak dla mnie a niechętnie zajmują się modelami firmy Hornby czy Jouef a takie posiadam wraz z starym Piko, Limą czy Mechano
 

Kagg

Paczangers roku
Reakcje
39 0 0
#6
(...)Jeśli ktoś zadaje pytanie i ktoś odpowiada na to pytanie, a ktoś inny to z sobie tylko znanych powodów kasuje i nie zastępuje tego poprawnym adresem to jest to Debilizm!(..)
Bez powodu się to według mnie nie stało. Może nie znajduje się w okolicach Warszawy... Albo użytkownik czymś podpadł...
 
OP
OP
Shadow124

Shadow124

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Dziękuje za wiadomość udało mi sie wygooglować stronę www . ***USUNIĘTY SEO SPAM*** . pl/?page_id=52 ale niestety z uwagi na ryzyko uszkodzenia w transporcie i odległość szukam kogoś w okolicach Warszawy.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#9
Podpowiem Ci. Na giełdzie modelarskiej w Muzeum Kolejnictwa, w drugą niedzielę miesiąca stycznia będzie jeden gość, który się tym zajmuje. Ma dość długie baki, a niektórzy niepoprawnie mówią na niego Presley.
 

Podobne wątki