• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Semafory Kluba vs Levis

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.142 442 105
#1
Jak w temacie szanowni Koledzy. Powoli gromadzę materiał na mój pierwszy kawałek makiety. Już prawie zamówiłem semafory u p. Kluby ale znalazłem przez przypadek (może to znak) informację o semaforach produkcji Levis-a.

Czy ktoś z Was dokonywał jakiegoś porównania lub może powiedzieć coś, co pomogło by mi dokonać wyboru ?
 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#2
Pierwsze semafory, które @levis oferował tu na forum, prawie nie różniły się od semaforów Kluby. Na Hobby w Poznaniu pokazałem je Zbyszkowi i bardzo mu się podobały. W pierwszej chwili nie zorientował się, że to nie jego.
W ubiegłym roku miałem kolejne sztuki. Nie były zakupione w sklepie, tylko bezpośrednio od Levisa. Niestety okazało się, że były trochę przeskalowane.
Być może te ze sklepu nadal trzymają wymiary.
Ale jeśli chodzi o jakość wykonania, nie można mieć zarzutów.
 

JanuszJ

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
T M M
Reakcje
218 7 0
#3
Levis-owe ze sklepu są też lekko przeskalowane. Ale to widać jak się postawi semafor Kluby i Levisa obok siebie. Jakość porównywalna z semaforami Kluby. Nawet podstawki pasują ( trzeba tylko kabelki inaczej podłączyc ).
 

Podobne wątki