• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

semaforek

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#4
rewelacja, prosimy o fotostory. Jak Kiedyś w Bravo... :D Kochane Bravo mam 37 lat i nigdy tego nie robiłem, jak patrze na nią to opadają mi ręce, wszystko mi opada, jest taka cieniutka, gładziutka, malutka i otworków ma tyle że nie wiem który wybrać. Wczoraj wszystko przygotowałem: nastój, lampkę, ostrożnie nagą położyłem na wznak.. i uciekłem. CZY MI WYBACZY?? Mam swój przezroczysty płyn dla niej, ale niewiele bo tylko Kropelkę. Może wolała by inny?? Słyszałem że inni robią to "na gorąco" .. Tyle razy wyobrażałem sobie za nim do mnie przyszła jak usiądę przy niej, delikatnie zegnę w pół, dopasuję i wreszcie użyję mojej Kropelki. Teraz nawet boje się do niej podejść. BRAVO pomóż. :D
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#8
Misiek napisał(a):
to może z rozpędu by skrobnął reportaż z FREMO
ej Miskowaty. Reportaże robią reporterzy. I jam mam z nimi taki układ: ja nie robię reportaży oni nie robią modułów. Miałem już taki układ kiedyś ale z Bankiem: bank nie naprawiał aut a ja nie udzielałem pożyczek. :D
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#9
Misiek napisał(a):
połóż obok zapałkę, bo na razie to wygląda jak do kolejki ogrodowej ;-)
no to masz "swoją" zapałkę ;-)
zvolack napisał(a):
rewelacja, prosimy o fotostory. Jak Kiedyś w Bravo... Kochane Bravo mam 37 lat i nigdy tego nie robiłem, jak patrze na nią to opadają mi ręce ... BRAVO pomóż. :D
10/10 :LOL:
 

Załączniki

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#10
Ta blaszka na zdjęciu z zapałką ;-) jest wyłącznie do testów, pierwsza wersja, aczkolwiek detale można wykorzystać. Chyba... :p
Piotrek, przez miesiąc masz blaszki i zrobiłeś tylko te kilka obrazków?
:cool: :p ;-) :LOL: :D
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#12
WM-MODEL napisał(a):
... przez miesiąc masz blaszki i zrobiłeś tylko te kilka obrazków?
no wiesz, czekałem 14 miesięcy, ponaglałem od stycznia do lipca - miałem więcej czasu - nie miałem pracy. Teraz mam pracę (trochę za dużo), zająłem się nimi od kilku dni, po kawłeczku, po małej chwilce. Zaraz dojdę do diodek i będzie komuś łyso ;-)

Misiek napisał(a):
... nie mógł wyjść z szoku ...
no, może nie tak mocno, ale nadal jestem pod wrażeniem ;-)
 

Załączniki

OP
OP
H

hugwa1

Gość
#16
twardy napisał(a):
1024/768 albo większej
NIE
W większej rozdzielczości przesyłajcie sobie mailami. Większe zdjęcia/obrazki są dopuszczalne dla naprawdę ważnych spraw. Jak nie będziecie tego przestrzegać dobrowolnie to znów ograniczymy wielkość obrazków...
 
OP
OP
T

twardy1

Gość
#17
No zara a semaforki to nie ważna sprawa ?
Przecież na tych fotach nic nie widać a forum jest nie tylko dla nas !
Przydała by się jedna fota dokładna w takim temacie .
edit
a jak nie fota to link do dużej foty .
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#19
Mam pytanie. Kto jest autorem tych semaforów? Czy można je kupić?
Przydały by mi się 2x5 komór, 2x4 komory, 2x3 komory 2x2 komory, 2x1 komora....
 
OP
OP
D

DaK

Gość
#20
Blachy robi WM-model musisz je złożyć do kupy wypijając przy tym litr nerwosolu i jeszcze polutować diody smd no a wtedy psychiatryk gwarantowany :D