• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

segment made by Chudy

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
jest to prawie ukończony pierwszy segment z dość krótkiego modulu który w założeniu będzie miał 190 cm w tym 1 segment 100cm (prezentowany) i dwa skrajne po 45cm każdy, to tyle opisu teraz czekam na wszelkie uwagi
 

Załączniki

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#3
No Chudy bardzo fajnie te foteczki wyglądają :) Moduli się prezentuje pierwsza klasa :) Pytałem się już Kozaka ale zapytam jeszcze Ciebie. Czy Ty i twoja makietka jest bardzo zajęta w ostatni weekend od piątku do niedzieli :?: Może zorganizujemy mała imprezke i przyznam że pewnie znalazło by się miejsce dla waszych modułów. Jak tak to prosiłbym na maila o kontakt ok. Zwłaszcza mnie interesują wymiary modułów :roll:
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#4
Fajnie że robisz przystanek, wszyscy tylko stacje i stacje :)
No i podkłady też nietuzinkowe.
To jakas część projektu Kozaka, czy cos innego?
Ten klinkier na drodze to pracowicie układałeś a potem zalałeś asfaltem? ;)

Ps. -> pado, ostatni weekend czerwca jak rozumiem?
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
witam, mam troszeczkę zaległych odpowiedzi jak widzę, ale tak to jest jak się nie ma netu w domu, a więc:
Marcinie L: płyty są malowane emulsją z plakatówką a potem suchymi pastelami
Pado: niestety nie wiem czy będę w stanie przetransportować gdziekolwiek moje segmenty wynika to z braku samochodu, a dodatkowo akurat 29-31 czerwca będę zdawał egzaminy na pomocnika maszynisty, ale jeżeli tylko coś się pozmienia i będzie transport to oczywiście wpadł bym zaświętować ewentualne zdanie egzaminów
Ciekma: jest to mój własny projekt z projektem Kozaka i Tomka nie mający nic wspólnego oprócz profili :), a z klinkierem to takie małe oszustwo, jest po prostu ułożony tylko tam gdzie go widać:)
Dziękuję za wszystkie komentarze, no i muszę sie pochwalić że właśnie dzisiaj położyłem tor pod nowy segment
pzdr
Chudy
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
witam, co do pola to ciężko stwierdzić czy jest to kapusta, ale ważne że jest to jakaś uprawa, niech każdy sobie dopowie co to wg niego rośnie, a wykonanie było następujące:
wikol + pył = ziemia pod uprawę
ciemna gąbka z polaka mieszana w słoiczku z wikolem i przyklejana na glebę
w sumie to wszystko
a asfalt zrobiłem wg sposobu lubianego przez nas wszystkich LL z tym że proporcje własne
pzdr
 

ArturSwider

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Hi,

Moduł widziałem dziś w Bielsku Białej. Mogę tylko pogratulować. Brawo Chudy! :grin:

Rzeczy, które mi się podobają:

- Budyneczek stacyjny, wraz ze "środkiem" czyli poczekalnią
- Betonowe płyty na przejeździe kolejowym
- Użyty materiał do pokrycia peronu
- Dobre dopasowanie kolorystyczne zieleni na module

Te co mi się nie widzą:

- ... :razz:

Jak zamontujesz Artur słupy telegraficzne, które razem dziś wybieraliśmy to będzie naprawdę extra! :grin:

Powodzenia!
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Witam, dzieki wielkie za dobre słowo, słupy juz niedługo staną tylko najpierw muszę się wziąść za Kozaka i Tomka strażnicę przejazdową, którą obiecałem im zrobić, a jak obiecałem to zrobie :D apropo miło było Cię Arturze poznać, a i na forum tt-kowiczów się juz zarejestrowałem :grin:
Pozdrawiam
Chudy
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Witam
wielkie dzieki za wszystkie opinie, szkoda tylko że Kolega Adeon mi sie nie ujawnił bo byśmy o CTL-u mogli troche podyskutować :D
pozdrawiam
Chudy
 

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
chłopie a kto ci powiedział że te ruiny wyglądały by lepiej jak by były domkiem ?? to ja :D a tak na poważnie nie miałem tamarci z sobą a myśle że będzie jeszcze okazja :) a pozatym CTL górą :D
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
kurcze, faktycznie tekst o domku pamiętam ale osoby nie moge skojarzyć, odnośnie tamarki to chetnie bym ją sobie obejrzał, a co do CTL-u to dzisiaj mam nockę na elektryku ze stawiennictwem w Czechowicach
pozdrawiam
Chudy[/center]
 
OP
OP
C

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
dobra to juz prawie ukończony moduł, kto widział go w bielsku będzie widział różnicę
 

Załączniki

Podobne wątki