• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja SCYZORA - osobowe

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Bardzo fajna ta Vectra. Nadwozie kombi wygląda bardzo dobrze. Czarne listwy boczne oraz w zderzakach wyglądają tak jak w oryginale. Podoba się ten model, tym bardziej, że nie za dużo Opli w naszej skali.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Moja ocena jak najbardziej zasłużona dla tego przepięknego Opla w skali 1/87. Prezentowana czerwona Vectra była naprawdę pięknym autem,
który swymi stylistycznymi detalami, wyróżniał się na tle konkurencji. Miniaturka wykonana do perfekcji, poza czerwonymi relingami dachowymi.
Czarne dodatki podkreślają subtelną sylwetkę o dynamicznym kształcie. Felgi bardo starannie odlane, przez co ładnie komponują się z całością.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Opelek bardzo fajny ,i ta sceneria która z nim się uzupełnia (y)(y)(y)
Z wcześniejszej prezentacji rewelacyjnie wyszła ta przy przejeździe kolejowym .Piękna !!!! Modele też w takiej scenografii nabierają innego blasku.Pogratulować(y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Bardzo fajny ten Trabancik. Wymienione elementy wyglądają bardzo fajnie. To Twoja robota, czy już tak był fabrycznie zrobiony?
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dawno, dawno tu nic nie prezentowałem. Pora więc to zmienić.
Dzięki za komentarze.
Bardzo fajny ten Trabancik. Wymienione elementy wyglądają bardzo fajnie. To Twoja robota, czy już tak był fabrycznie zrobiony?
Ten model to fabryczne wykonanie Herpy. Występuje wraz a MB lawetą.
Dziś kolejny model w mojej kolekcji.
29.Audi cabrio.
DSC02345.JPG


DSC02346.JPG


DSC02347.JPG


DSC02349.JPG


DSC02350.JPG


DSC02351.JPG
 

Podobne wątki