• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

schuco

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#1
witam nigdy nie mialem do czynienia z firma Schuco moglbym prosic o opinie na temat tej firmy a dokladnie modeli ciezarowek ? pozdrawiam
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#3
witam nigdy nie mialem do czynienia z firma Schuco moglbym prosic o opinie na temat tej firmy a dokladnie modeli ciezarowek ? pozdrawiam
Powiem tak: modele z firmy Schuco w porównaniu do modeli z firmy Herpa, mają się mniej więcej tak, jak porównanie Twojego wpisu do języka polskiego.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#4
Możesz sobie oceniać jako słabe kolego @pacek23, to tylko świadczy o Tobie. Naucz się pisać po polsku, bo Twoje wpisy to totalne lekceważenie czytających. No chyba, że tak jak powiedział kiedyś prof. Bralczyk, Tobie wszystko jedno czy koledze zrobisz łaskę, czy koledze zrobisz laske.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#6
Możesz sobie oceniać jako słabe kolego @pacek23, to tylko świadczy o Tobie. Naucz się pisać po polsku, bo Twoje wpisy to totalne lekceważenie czytających. No chyba, że tak jak powiedział kiedyś prof. Bralczyk, Tobie wszystko jedno czy koledze zrobisz łaskę, czy koledze zrobisz laske.
To pojechałeś:D:D:D
[DOUBLEPOST=1453997647,1453996854][/DOUBLEPOST]
witam nigdy nie mialem do czynienia z firma Schuco moglbym prosic o opinie na temat tej firmy a dokladnie modeli ciezarowek ? pozdrawiam
Napisze Ci szczerze. Mam dwa modele z tej firmy i miałem jedną cieżarówke. Zestaw ciągnika siodłowego (Mercedes) z naczepą opchnołem kumplowi dla jego syna, który ma 7 lat. Metalowy ale dobry dla dzieci. Dwa modele to ambulanse- prawdziwy badziew, farba zlana, nadruki kiepskie, krzywo nałożone, kółka bez komentarza.
Jak chcesz posiedzieć w metalu to proponuje oxford tyle że skala trochę większa 1:76.
 
OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#7
To pojechałeś:D:D:D
[DOUBLEPOST=1453997647,1453996854][/DOUBLEPOST]
Napisze Ci szczerze. Mam dwa modele z tej firmy i miałem jedną cieżarówke. Zestaw ciągnika siodłowego (Mercedes) z naczepą opchnołem kumplowi dla jego syna, który ma 7 lat. Metalowy ale dobry dla dzieci. Dwa modele to ambulanse- prawdziwy badziew, farba zlana, nadruki kiepskie, krzywo nałożone, kółka bez komentarza.
Jak chcesz posiedzieć w metalu to proponuje oxford tyle że skala trochę większa 1:76.
Dziekuje za informacje :) wlasnie to prezent ro juz nic z nim nie zrobie bedzie siedzial albo go sprzedam chociaz tyle ze to jakis limited heh.pozdrawiam