• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

4don

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Witam. Mam pytanie. Czy ktoś orientuje się może jaki ostatecznie kolor mają mieć zderzaki w EU07-541 od schlesienmodelle (czarne jak w pierwotnych założeniach, czy też brązowe jak pojawia się to w ostatnich wizualizacjach)?
 

mazuth0

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#23
A czy któryś z kolegów posiada może zdjęcie eu07 541 z okresu po rewizji R2 a przed R3 czyli z tego z którego będzie model? Tego jednego nie mogę nigdzie znaleźć.
 

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
#24
Wejdź kolego na stronę SM, lub znanego sklepu z Rybnika i pobierz katalog EU07 Schlesienmodelle. Tam znajdziesz zdjęcie z okresu po rewizji R2.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#25
Panie Robercie, widzę że na forum się pan udziela, cieszy mnie to niezmiernie, jednak okazuje się że jestem użytkownikiem niższej rasy i nie mogę pisać do pana PW więc w akcie desperacji muszę skontaktować się tutaj, kiedy dokończymy swoje interesy?
Czekam na odpowiedź(poczta, pw)
Pozdrawiam
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
#26

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#27
Witam Panie Robercie,

Piszę tutaj, gdyż na Facebooku nie otrzymałem odpowiedzi w kwestii podania maila, a prywatnej wiadomości nie da się do Pana wysłać.
Bo jak już deklarowałem na Facebooku, chciałem się podzielić zdjęciami wagonów Eamos, które sfotografowałem kilka lat temu w czasie wycieczki z synami na Kraków Prokocim Towarowy.
Zdjęcia o tyle przydatne, że są trzy numery z jednej stacji macierzystej z datami rewizji, jak i w dwóch malowaniach, bo jest PKP Cargo niebieskie i brązowe.
Myślę, że warto przyjąć taką pomoc :)

Pozdrawiam
Maciej Sroka
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
#28
Witam Panie Macieju,

Przepraszam, ale na fejsie tyle ewentów nowych się zawsze ukazuje, że nie da się tego ogarnąć, i lekko coś ucieknie. Proponuje, aby wszystko zgłaszać przez strone sminfo.vxp.pl, tam na pewno NIC nie ucieknie :) Albo na email podany na PW. Fotki się jak najbardziej przydadzą i dziękuje serdecznie za miłą ofertę.

Pozdrawiam,

Robert Reschka
 

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#29
Czy to okienko do komunikowania się w sklepie modelcenter działa? Zgłosiłem tam brak zgarniacza i czujnika SHP i do dzisiaj tych brakujących elementów nie otrzymałem.
 

pptasinski

Aktywny użytkownik
Reakcje
77 0 0
#30
Pewnie włożę kij w mrowisko, ale jako że minęły już 2 mce od wypustu EU07 w malowaniu PKP Cargo, to czy wiadomo coś odnośnie terminu pojawienia się kolejnego modelu? Byłbym wdzięczny za podanie chociażby orientacyjnie, np w stylu "malowanie IC wyjdzie do końca maja/czerwca itp".
 

Dabas

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 0 0
#32
Pod koniec lutego wyszły PKP Cargo... następne malowania miały wychodzić co 2 m-c wg kolejności w katalogu... Czyli to będzie że: koniec kwietnia-żółte czoła, koniec czerwca-malowanie fabryczne(trapez), koniec sierpnia-PKP ICCC, koniec października-denaturat i koniec grudnia ostatni wypust zielony...
 

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
#34
Pod koniec lutego wyszły PKP Cargo... następne malowania miały wychodzić co 2 m-c wg kolejności w katalogu... Czyli to będzie że: koniec kwietnia-żółte czoła, koniec czerwca-malowanie fabryczne(trapez), koniec sierpnia-PKP ICCC, koniec października-denaturat i koniec grudnia ostatni wypust zielony...
To po kiego diabła piszą na MM przy każdym modelu 20 kwiecień? Po co te dezinformacje? Na stronie modelcenter też data "lekko" nieświeża bo 16 syczeń. Panowie producenci, niepodawanie do wiadomości publicznej konkretnych dat wypustów kolejnych modeli jest irytujące. Ja na przykład miałem nadzieję, że 20 kwietnia w końcu wyjdzie moja długo oczekiwana IC, a widzę, że wyjdzie z tego raczej du...a :(
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#37
Panie Robercie, poniewaz nie mozna wyslac do Pana PW, dlatego ta droga kieruje moje pytanie, liczac ze moze Pan bedzie mogl mi udzielic informacji? Reklamujecie Panstwo swoj model EU07 jako wielosystemowy, ale nigdzie nie podajecie jaka dokladnie ploza Maerklina bedzie pasowac do loco? Zadawalem to pytanie w Piotrkowie oraz na forum, ale nigdy nie otrzymalem odpowiedzi. Maerklin posiada kilka roznych rodzajow z roznymi numerami katalogowymi i przeznaczeniem i chcialbym wiedziec dokladnie, ktora powinienem zamowic zeby pasowala? Zakladam, ze na etapie projektu Panstwa modelu, taka ploza byla dopasowana i zapewne testowana? Pamietam tez, ze w Piotrkowie widzialem ja jezdzaca po cgleisach, czyli mozna. Czy wiadomo tez co sie stalo z modelem "limitowanym" na ktory zbieraliscie Panstwo zapisy w Piotrkowie? Bylbym wdzieczny za info na PW.
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#38
Odpowiedzi na Twoje pytania znajdują się na naszej stronie informacyjnej sminfo.vxp.pl, w dziale pytania i odpowiedzi.
Przez tę droga proszę kierować zapytania dotyczące naszych modeli, bo poprzez forum już nie odpowiadamy na pytania, gdyż osoby jakie niedorosły do takiej formy kontaktu między producentem a klientem, skutecznie ciągle niszczyły forumową formę kontaktu.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#39
@CoCu ja uważam formułę kontaktu między "nami" a "Wami", którą przyjęliście (sam jesteś autorem rozróżnienia na my i Wy), za porażkę, ale to Wasz cyrk.
@Pd5 zadał grzecznie grzeczne pytanie, w Wy go odsyłacie na stronę, gdzie ma sobie szukać odpowiedzi... Dla mnie to kompletnie bez sensu z racjonalnego punktu widzenia (słowo "marketingowego" jeszcze trudniej przechodzi mi przez klawiaturę).
Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Może czas sprawdzić czy to działa?
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#40
Nie, człowiek uczy się na błędach. I my nauczyliśmy się, że kontakt poprzez forum był błędem. To tłumaczy, czemu inni producenci nie prowadzą kontaktu z klientami na otwartych forach. Wcześniej czy później wychodzi się na tym źle.
Obecna formuła jest lepsza. Ktoś zadaje pytanie przez formularz zadawania pytań, jest ono analizowane, jeśli trzeba to przez kilku ludzi - tych co zajmują się danymi sprawami. Następnie odpowiedź pojawia się na stronie i służy to wszystkim. A jeśli ktoś ma jakiś problem i kontaktuje się przez formularz kontaktowy, to i dany problem jest analizowany i jeśli jest potrzeba to odpisuje się mailowo takiej osobie.

Proste. Producenci przyjmują swoje formy kontaktu z klientami. A fora służą ludziom, w tym przypadku klientom producentów, do prowadzenia między sobą dyskusji na temat modeli.
 

Podobne wątki