• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Emocje jak na grzybobraniu…

Być może i tak, wszystko jest kwestią czasu i finansów. Nigdzie nie było zapowiedzi jakiś "cudów" ani innej reklamy, że coś będzie pokazane w Piotrkowie ze strony SM, a zrobił się szum jak w kiblu w czasie spuszczania wody. Pudełko jest i posiada swoją zawartość, także nie ma się nad czym teraz silić na dywagacje i sensacje. Jak będą gotowe modele na paletach w Polsce, wtedy rozpocznie się sprzedaż, a i modele nie muszą się rozejść w weekend, jak to było poprzednio przy EU07. Ci co zakupią na pewno będą zadowoleni.
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
Pudełko jest i posiada swoją zawartość, także nie ma się nad czym teraz silić na dywagacje i sensacje.
Ile jeszcze razy i w ilu wątkach napiszesz że masz to pudełko i pokażesz jego zdjęcie? To, że je masz widać wyraźnie że niesamowicie cię podnieca i jesteś dumny z jego posiadania. Ale pisząc o tym sam wywołujesz dywagacje i robisz sensację i robisz to z premedytacją, wiedząc że po tym co napisał Robert będziesz denerwował tych co chcieliby wiedzieć co tam było.
Kpisz sobie z ludzi, jakby byli winni tego że chcieliby wiedzieć o co chodzi. Ludzie są ciekawi nowych modeli, a tutaj stosuje się politykę "ja coś wiem, ale wam nie powiem i będę wam mówił wiele razy że o tym wiem".
Celowe i niepotrzebne drażnienie ludzi.
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 191 14
Jak widać też jest źle, że Ci co pojechali do Piotrkowa na Trybnały aby się czegos z pierwszej ręki odemnie dowiedzieć zostali wynagrodzeni ekslusywną informacią. Po to Trybunały są. Ja tylko tam będe nowości prezentował (i może jeszcze w Poznaniu) ale napewno nie w tej trolowni tutaj.

Włos też się na głowie jerzy jak się słyszy jakie głupoty i pierdoły są siane o SM i o mnie. Dlatego ludzie byli wdzięczni dostać info pierszej ręki. Dla mnie też jest miłe zobaczeć usmiechnięte i radosne twarze jak zobaczą nowość, niż czytac to wiecznie negatywne *******enie troli, którym i tak sie niczym nie dogodzi.

Ja TERAZ już wiem, do czego trole i malkontenty się bedą przyczepiać przy nowym modelu (Dlaczego ma to EU07 a tu nie….?). Ale na to też będzie sposób.
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
2.460 79 2
Teraz choć wiadomo do czego Ci potrzebne Trybunały ;) A ten kto nie przyjedzie/przyjdzie nic się nie dowie. Przecież to wręcz szantaż :ROFL: I tak chcesz napędzić przyszłą publikę i wystawców na imprezę? Teraz rozumiem słowa kilku wystawców, którzy powiedzieli mi że jeśli mają małpować za swoje to szukają klimatu i towarzystwa.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
Jak widać też jest źle, że Ci co pojechali do Piotrkowa na Trybnały aby się czegos z pierwszej ręki odemnie dowiedzieć zostali wynagrodzeni ekslusywną informacią. Po to Trybunały są.

Dlatego ludzie byli wdzięczni dostać info pierszej ręki.
Panie Robert, niejednokrotnie broniłem Pana na tym forum. Pańskie modele uważałem i uważam dalej za produkt najwyższej jakości. Nie mam na celu atakowanie Pana, w żadnym razie. Jednak nie jest w porządku jak Pan traktuje klientów.

Pisze pan że Ci co pojechali do Piotrkowa aby się dowiedzieć czegoś z pierwszej ręki zostali wynagrodzeni ekskluzywną informacją. Ja Panu zadałem pytanie o nowości. Zadałem Panu wprost pytanie czy będą jakieś nowości i nic Pan nie zdradził. O jakim wynagrodzeniu Pan pisze bo nie wiem?
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 191 14
Panie Robert, niejednokrotnie broniłem Pana na tym forum. Pańskie modele uważałem i uważam dalej za produkt najwyższej jakości. Nie mam na celu atakowanie Pana, w żadnym razie. Jednak nie jest w porządku jak Pan traktuje klientów.

Pisze pan że Ci co pojechali do Piotrkowa aby się dowiedzieć czegoś z pierwszej ręki zostali wynagrodzeni ekskluzywną informacją. Ja Panu zadałem pytanie o nowości. Zadałem Panu wprost pytanie czy będą jakieś nowości i nic Pan nie zdradził. O jakim wynagrodzeniu Pan pisze bo nie wiem?
Jak dobrze pamiętam Pan mnie pytał o Siodemki, i wytłumaczyłem Panu problem z dostępnością elementów elektronicznych w obecnych dniach. Jeżeli Pan jest ten sam, który był rozczarowany na stoisku Robo że nie ma nowych wagonów, jak tam rozmawiałem z Robo.
 

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
Nie, to nie ja ;) Nie zmienia to faktu, że informacja o nowości którą pan planuje była wydaje się dostępna tylko dla nielicznych. Mnie nie ściska żeby to wiedzieć, liczy się Pana podejście do nas.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.645 133 3
Niestety trole i malkontenty do tego doprowadzili… Ja ten model polazałem ludziom którzy mi powiedzieli że nie są na forum lub objecali że nic o tym modelu w tej trolowni nie napiszą.
Trochę przesadzasz bo to tak jakby pisać że Twoje modele to gówno na podstawie wady w jednym z nich.
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 191 14
Trochę przesadzasz bo to tak jakby pisać że Twoje modele to gówno na podstawie wady w jednym z nich.
Nie chodzi o wade. Chodzi o funkcie modelu ;)

Tyle narazie. To forum nie reprenstuje nawet 5% rynku modelarskiego w PL, więc nie będe dalej marnował czasu i energii na bezsensowne dyskusie tutaj. Happy trolling and happy hating ;-)
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.645 133 3
Nie o to mi chodziło. Oceniasz forum po wpisach kilku osób. Równasz wszystkich do ich poziomu.
5% rynku? Ciekawy szacunek.
Zresztą ciekawe jak na FB to wygląda/będzie wyglądać. Tam to dopiero się wylewa sporo. Szczególnie od tych bezimiennych.
 

Podobne wątki