• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Epoka07

Nowy użytkownik
Reakcje
9 0 0
Tylko kiedy to nastąpi.
Czekanie na nową EU07 od firmy SM staje sie nieznośne.
Mam nadzieję, że może w końcu sie uda i doczekamy się cudeńek z firmy, którą bardzo Kocham.
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.336 56 1
Większość ludzi do tego czasu już machnie ręką... Co z tego, że super modele jak nieosiągalne? Ja się załapałem jak były w regularnej sprzedaży kilka lat temu, ale niestety wyszło jak wyszło a miałem nadzieję na kolejne modele.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
Zrobiłem porządki. Jeżeli ktoś jeszcze miałby ochotę podyskutować na temat archiwalnych zdjęć, tudzież dlaczego firmy rosną lub upadają, to ma jeszcze szansę podjąć dyskusję w wydzielonym wątku w Gadkach-Szmatkach.

Ja rozumiem emocje, jakie częścią ludzi targają, ale wątek poświęcony konkretnemu modelowi/serii modeli zostawmy i używajmy w dyskusji w tym właśnie celu. Wiem, że siła rażenia co bardziej mocniejszych w przekazie wpisów nie będzie tak mocna, jak w tym wątku (bo i tak zdecydowanej większości zależy na modelu a nie na otoczce), ale jeżeli one wątku nie dotyczą, to nie ma tu dla nich miejsca.

Miłego weekendu!
 

b_artman

Nowy użytkownik
Reakcje
4 0 0
@Mafo wydawało mi się że strona sklepu producenta jest znana. To z emocji.
No ale kolega @grosiszcze już wkleił.
Wydaje mi się że to Gdynia, tylko ta strona jest trochę niedopracowana.
Jak dostałem maila z subskrypcji z ceną i wszedłem na stronę to nawet przez chwilę stara cena się jeszcze wyświetlała.
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
580 1 0
Przepraszam, że nie w temacie bo gotowe modele przestały mnie interesować 6 lat temu ale jako osobnik złośliwy i pamiętliwy pozwolę sobie wkleić takie oto dwa "zdjęcia ekranu"

Post_MF1.png


Post_MF2.jpg

Hmmmm ? ;), no niech będzie ten ;) ... na koniec postu/a* też ;)

* niewłaściwe skreślić
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki