• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
Seagate1893
Reakcje
3 0 0
#22
Ważne że Cocu dał jakiąś informację że juz największe problemy za sobą mają i lokomotywki już lecą , płyną czy jadą mniejsza o większość pieniążki trzeba wyskrobać z kieszeni :)
[DOUBLEPOST=1421961096][/DOUBLEPOST]Myślę że temat można zamknąć , Prosze o zamknięcie Corwin
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
#24
Ważne że Cocu dał jakiąś informację że juz największe problemy za sobą mają i lokomotywki już lecą , płyną czy jadą mniejsza o większość pieniążki trzeba wyskrobać z kieszeni :)
[DOUBLEPOST=1421961096][/DOUBLEPOST]Myślę że temat można zamknąć , Prosze o zamknięcie Corwin
To trzeba było go nie otwierać.
Wszystkie takie otwórz , zamknij uważam za trochę nie na miejscu.
Forum ma to do siebie że każdy może się wypowiedzieć.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#25
To trzeba było go nie otwierać.
Wszystkie takie otwórz , zamknij uważam za trochę nie na miejscu.
Forum ma to do siebie że każdy może się wypowiedzieć.
Z drugiej strony zapytać zawsze można, gdy wątek inny zamknięty, a i ten lepiej za wczasu zamknąć zanim się zamieni w pyskówkę "za krzywdy nasze y wasze"...
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#32
ależ się zacznie sralnia/sprzedawalnia.... na allegro pójdzie w ruch PKP
będzie sprzedawany tabor, aby kupić EU07 SM
ja idę robić duuużo pop cornu i lecę sprawdzić konto czy wsio ok :) na EU07 :)


w/g Modelmanii następne wypusty i to kilka już 25 lutego
 
Ostatnio edytowane:

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#34
Pomyłka.
Pierwsza 07 na Modelmani 31.01.2015.
CARGO
TO JEST TO (y)(n)(y)(n)
Po chwilowej podniecie zbliżającym się terminem - chyba ochłonąłem. Myślę tak sobie, że terminy w modelmanii wymyśliła.... modelmania. Być może nie mają konkretu od producenta i tak sobie wpisują te terminy. A gdy termin wpisany się dopełni (i modelu nadal nie będzie) - znowu wpiszą nowy. Ostatnio tak było: wcześniej dla SM był podany koniec grudnia 2014 - zrobił się 25 luty 2015. I tak do skutku (ukazania się gotowego modelu).

Bo z drugiej strony skoro producent milczy w tym temacie, to niby dlaczego miałby zdradzać termin modelmanii by ta informowała o tym na stronie sklepu? Terminy te to chyba strzał na oko przez sklep, tak mi się wydaje (bo na stronie innych sklepów nie ma terminów), aczkolwiek chciałbym się mylić.

Na przykład - W Rybniku - (Świat Modeli Rybnik) nie ma podanych terminów - bo pewnie też nie wiedzą. Za to podane sa takowe w przypadku SK/PIKO bo producent zdradził wcześniej plan wypustów i z doświadczenia widać - że tego się trzyma. Zwykle (gdy termin się zbliża) Rybnicki sklep informuje więc o tym na swojej na stronie na parę dni przed. Tak było np. w przypadku Pikowskiej EU07-348. Ale oczywiście życzę sobie bym się mylił, że jednak podane w modelmanii - to te terminy - sam czekam na zamówiony model od SM. Podejrzewam jednak, że żadnej informacji z SM nie było do tej pory (a pierwsza Cargo niby za 3 dni - jeśli chodzi o podany w MM termin). 3 dni i producent milczy... heh.

Także chyba jednak nie ma co się podniecać, że termin tuż tuż. Pozostaje cierpliwie czekać.
Nie raz pisaliście o tym by nie produkować zbędnych wpisów. Będzie to będzie. Ja w każdym razie chyba ochłonąłem i też życzę innym, by również ochłonęli :) .

Ostatnio pojawił się wpis SM z ich profilu na FB. Oczekiwałem, że o gotowym modelu. Ale gdzie tam. Nowe propozycje się sypią jak z rękawa, a o siódemkach cisza. Aby siódemeczki miały coś na hak... fajnie. Tylko niech te siódemeczki koledzy w końcu dojadą...

fb7.jpg
 
Ostatnio edytowane:

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
#36
Trujecie, "niech się pojawi" itp. Gdyby wszystko miało być tak wszystko szybko robione to byście dostali model bez detalu i liczący podkłady a tego byście sobie nie życzyli. Więc spokojnie, tylko spokój nas uratuje i niedługa premiera.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#37
O ile dobrze pamiętam, temat miał być zamknięty do czasu pojawienia się pierwszego modelu na rynku. Tymczasem tworzy się tu kolejny rynsztok...
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#40
Po chwilowej podniecie zbliżającym się terminem - chyba ochłonąłem. Myślę tak sobie, że terminy w modelmanii wymyśliła.... modelmania. Być może nie mają konkretu od producenta i tak sobie wpisują te terminy. A gdy termin wpisany się dopełni (i modelu nadal nie będzie) - znowu wpiszą nowy. Ostatnio tak było: wcześniej dla SM był podany koniec grudnia 2014 - zrobił się 25 luty 2015. I tak do skutku (ukazania się gotowego modelu).

Bo z drugiej strony skoro producent milczy w tym temacie, to niby dlaczego miałby zdradzać termin modelmanii by ta informowała o tym na stronie sklepu? Terminy te to chyba strzał na oko przez sklep, tak mi się wydaje (bo na stronie innych sklepów nie ma terminów), aczkolwiek chciałbym się mylić.

Na przykład - W Rybniku - (Świat Modeli Rybnik) nie ma podanych terminów - bo pewnie też nie wiedzą. Za to podane sa takowe w przypadku SK/PIKO bo producent zdradził wcześniej plan wypustów i z doświadczenia widać - że tego się trzyma. Zwykle (gdy termin się zbliża) Rybnicki sklep informuje więc o tym na swojej na stronie na parę dni przed. Tak było np. w przypadku Pikowskiej EU07-348. Ale oczywiście życzę sobie bym się mylił, że jednak podane w modelmanii - to te terminy - sam czekam na zamówiony model od SM. Podejrzewam jednak, że żadnej informacji z SM nie było do tej pory (a pierwsza Cargo niby za 3 dni - jeśli chodzi o podany w MM termin). 3 dni i producent milczy... heh.

Także chyba jednak nie ma co się podniecać, że termin tuż tuż. Pozostaje cierpliwie czekać.
Nie raz pisaliście o tym by nie produkować zbędnych wpisów. Będzie to będzie. Ja w każdym razie chyba ochłonąłem i też życzę innym, by również ochłonęli :) .

Ostatnio pojawił się wpis SM z ich profilu na FB. Oczekiwałem, że o gotowym modelu. Ale gdzie tam. Nowe propozycje się sypią jak z rękawa, a o siódemkach cisza. Aby siódemeczki miały coś na hak... fajnie. Tylko niech te siódemeczki koledzy w końcu dojadą...
Tylko że, np w Świecie Modeli słyszałem że premiera faktycznie planowana jest na koniec stycznia, więc jest szansa całkiem duża że to faktycznie ten termin.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki