• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
3 0 0
#1
Witam , troszkę już zapały osłabły , piko wypuszcza już 3 model a info od Schlesienmodelle nadal brak kiedy co i jak , było już parę dat i też nie wypaliło , czy ktoś ma jakieś informację czy może jest planowane w najbliższym czasie czy może sam producent mógłbym się wypowiedzieć , osobiście nadal czekam , zamówiona lokomotywka z Piotrkowa tryb i 3 w świat modeli Rybnik ale ciut informacji chyba by wypadało podać kiedy można się modeli spodziewać
 

czacza

Aktywny użytkownik
Reakcje
126 9 4
#2
Info z fb z dnia 25 grudnia 2014 z fun page'a firmy:

W końcu po pokonaniu wiele małych problemów, które spowodowały opóźnienie dwóch miesięcy możemy zacząć z wysyłką i sprzedażą modeli pod koniec stycznia. Zawsze jest trudne przetrzeć szlaki dla pierwszych modeli. Te początkowe problemy, raz rozwiązane, już nie mają wpływu na kolejne modele.
Przepraszamy jeszcze raz za opóźnienie, i dziękujemy serdecznie wszystkim fanom, co trzymają naszej strony i czekają cierpliwie na model. Bez waz, to nie mieli byś my motywacji na kolejne modele.
Pierwsze będą lokomotywy PKP Cargo, potem żółte czoła. Razem z żółtymi czołami będą wysyłane Piotrkowskie modele.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#3
Pożyjemy, zobaczymy. Póki co zamówiłem EU07-348 SK/PIKO. Sklep dzisiaj wysłał prośbę o wpłatę. Przynajmniej tego można być pewnym. Jak to się mówi - lepszy wróbel...

Jeśli wyjdzie model SM, pomyślę o sprzedaży PIKO i dołożę do SM. Taki mam plan.

Corwin pisał swego czasu w rozmowie gdzieś na bocznicy o siódemce z SM, że SM nic nie powie co i jak do czasu, gdy nie zacznie wysyłki do sklepów. Póki co w temacie SM cisza jak makiem zasiał. Fotek gotowego modelu, wszelkich informacji - nic. Na pytania zadawane przez niecierpliwych na FB też nie odpowiadają. Cóż więcej napisać.... czekać, a na razie cieszyć się SK/PIKO :)
 
Ostatnio edytowane:

ministerek

Aktywny użytkownik
Reakcje
269 10 2
#4
Dotarło do mnie z wiarygodnego źródła, że kontener opuścił Hong Kong. Ale nie mogę gwarantować, że to prawda, po tym wszystkim co się wydarzyło.
[DOUBLEPOST=1421862362][/DOUBLEPOST]
Po ocenie wpisu:
Śmiesznie będzie jak Ci gotówki nie starczy.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#7
W sumie niepotrzebnie założyłeś ten temat, gdyż podobny został zamknięty raz na zawsze do czasu ukazania się modelu - jak mniemam - a dyskusja w tonie pytania jakie zadałeś prowadzona jest już na bocznicy:
tutaj http://forum.modelarstwo.info/threads/eu07-od-piko.20773/page-15 czy tutaj http://forum.modelarstwo.info/threads/eu07-539-schlesienmodelle.23425/ a i tutaj http://forum.modelarstwo.info/threads/eu07-od-schlesienmodelle.19402/page-20 a nawet tutaj :) http://forum.modelarstwo.info/threads/schlesienmodelle-eu07-303e-seria-400.17077/ a jak by pogrzebał to jeszcze by znalazł....
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#9
Śmiesznie będzie jak Ci gotówki nie starczy.
Sprzeda się EU07-348 PIKO i coś jeszcze :)

A skoro kolega pisze "kontener opuścił Hong-Kong" to super.
Ale jak czytam dalej, że "nie mogę zagwarantować że to prawda" to ja bym nic nie pisał. Po co siać kolejny zamęt?
ale czy SM przekazało wiarygodne informacje, tego nie mogę ocenić.
...bo widzę, że do końca SM nie ufasz.
Na profilu FB SM nadal cisza.
 
Ostatnio edytowane:

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#14
Ja w Świecie Modeli usłyszałem że na bank z końcem stycznia, tak przy okazji obejrzałem sobie prototyp, który się tam znajduje... porównanie na zdjęciu obu modeli (piko seryjny i SM prototyp) bo obok siebie stoją, z góry przepraszam za jakość, bo robione szajsungiem, w każdym razie myślę że warto czekać, poza tym, z tego co pamiętam, to modelarstwo miało uczyć cierpliwości...
 

Załączniki

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#19
KOLEDZY!!!

17 stycznia w sobotę dostałem info od Cocu:

Proszę szykować pieniądze. Wkrótce pierwsze nasze modele, w malowaniu PKP CARGO, będą na rynku.
Wkrótce, wkrótce... to żadna informacja. Od dawna wiadomo o wkrótce, że 'lecu, jadu, płynu'... . Połowa forum cierpliwie czeka.
Wkrótce, za chwilę, tuż tuż... takie terminy macie podawać, to lepiej nic nie podawajcie. A kasa dawno naszykowana bo terminów już było kilka. Wielkie mi halo. Czekać i nie gadać. Będą to pogadamy :)
 
Ostatnio edytowane:

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#20
A przeprosin za ostatnie wybryki Pana Roberta się doczekamy?

Przepraszam. Miałem to na bocznicy umieścić. Proszę o przeniesienie.
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki