• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
Ja niektórych naprawdę nie rozumiem. I zapomnijcie o tym, że kiedyś dostaniecie 303E poniżej 699 PLN. Nie w grudniu, nie w lutym, i nie w 2015 albo 2016! Ten model jest za dobry, aby go wywalać poniżej ceny. Jak będzie leżeć na półkach, to je sukcesywnie wyciągnę z powrotem do Niemiec, bo jest sporo zamówień z poza Polski, których już nie mogę obsłużyć, bo kontyngent przeznaczony na sprzedaż po za Polską jest wyczerpany i bym musiał zaczynać obcinać zamówienia Polskich sklepów.
Ale o co chodzi ? Kto tutaj się domaga tańszych modeli ? Komu cena nie pasuję ? Nerwy puszczają ?
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Ci co nie skapowali że tu chodziło o jedną lokomotywę, tylko myśleli ze w modelcenter wszystkie loki będą za tą cenę…

JaNeeIsKlar.png



I denerwują sklepy telefonami i mailami o rabaty na zamówienia… brak słów i ręce opadają…
 
Ostatnio edytowane:

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Karolu i inni , najpierw należy posłuchać


kolesie spiewają:

Dzwoni mój przyjacielu, mówiłem, zadzwoń do doktora Roberta
Dzień lub w nocy, że będzie jakiś czas w ogóle, Doktor Robert
Doktor Robert, jesteś nowym i lepszym człowiekiem
On pomaga zrozumieć
On robi wszystko, doktor Robert

Jeśli jesteś w dół będzie on ciebie, doktora Roberta
Napij się z jego specjalnego kubka, doktor Robert
Doktor Robert, on jest człowiekiem trzeba wierzyć
Pomagamy wszystkim potrzebującym
Nikt nie może się udać, jak doktor Robert

Dobrze, dobrze, dobrze, czujesz się dobrze
Dobrze, dobrze, dobrze, on będzie cię ... Doktor Robert

Mój przyjaciel pracuje dla zdrowia narodowego, doktora Roberta
Nie płacić tylko zobaczyć się z doktorem Robertem
Doktor Robert, jesteś nowym i lepszym człowiekiem
On pomaga zrozumieć
On robi wszystko, doktor Robert

Dobrze, dobrze, dobrze, czujesz się dobrze
Dobrze, dobrze, dobrze, on będzie cię ... Doktor Robert

Dzwoni mój przyjacielu, mówiłem, że zadzwonisz doktora Roberta
Dzwoni mój przyjacielu, mówiłem, że zadzwonisz doktora Roberta
Doktor Robert


ja tam zamówiłem mailowo u dr .Roberta pół roku temu i jestem spokojny
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
Ale o co chodzi ? Kto tutaj się domaga tańszych modeli ? Komu cena nie pasuję ? Nerwy puszczają ?
Każdemu, który za przeproszeniem nie sr... wypróżnia się pieniędzmi zależy na jak najniższej cenie. Jest to jak najbardziej normalne...

Już dawno to postulowałem. Do czasu aż nie ukaże się model zamawiany przez nas w Piotrkowie.

I zapomnijcie o tym, że kiedyś dostaniecie 303E poniżej 699 PLN. Nie w grudniu, nie w lutym, i nie w 2015 albo 2016! Ten model jest za dobry, aby go wywalać poniżej ceny.
Skromność nigdy nie była Waszą mocną stroną. Poza tym po co te wielkie wytłuszczone litery i olbrzymie emotikony? Nie obraź się ale czasami zachowujesz się jak święta krowa. Na większości znanych mi forów takie rzeczy nie są mile widziane...
 
Ostatnio edytowane:

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
To jak już tyle "wielkich" słów tu napisano, to może warto byłoby jeszcze dodać co z tzw. specjalnym(?) modelem prezentowanym na Trybunałach w Piotrkowie?
Były zapisy i .... nic? Nie czytam tego wątku codziennie i nie wiem co i kto chce za darmo, ale czasami rozumiem rozgoryczenie niektórych formowaczów po obu stronach dyskusji.
 

jacekplacek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 2
Co jeszcze Zabkret musi zrobić abyście zrozumieli, że kpi z Was w żywe oczy. Jak chcecie EU07 to kupcie sobie Piko i nie zawracajcie głowy.
Gość jak wtopi odpowiednią ilość kasy ( o ile w ogóle zlecił produkcję) to nie tylko, że sprzeda je za 349 zł, ale jak będzie trzeba to i po 199 zł bo przecież nie da ich na przemiał.
A o zamówieniach z zachodu i centrum logistycznym pod Warszawą, może sobie poopowiadać.
Picu, picu mój dziedzicu.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Co jeszcze Zabkret musi zrobić abyście zrozumieli, że kpi z Was w żywe oczy. Jak chcecie EU07 to kupcie sobie Piko i nie zawracajcie głowy.
Gość jak wtopi odpowiednią ilość kasy ( o ile w ogóle zlecił produkcję) to nie tylko, że sprzeda je za 349 zł, ale jak będzie trzeba to i po 199 zł bo przecież nie da ich na przemiał.
A o zamówieniach z zachodu i centrum logistycznym pod Warszawą, może sobie poopowiadać.
Picu, picu mój dziedzicu.
Proponował bym bez jadu, jak się nie ma nic mądrego do napisania to nie pisać niczego. Takie bicie piany do niczego nie prowadzi, a piko, no cóż, jeśli komuś wystarczy piko proszę bardzo, ja czekam cierpliwie na SM i na 4E od SM, bo ta od piko fajna, ale raczej jako baza pod budowę modelu niż sama w sobie jako model gotowy. Na koniec że zacytuję kasyka:"Panie adminie kończ Pan ten wątek!"
 

tcy

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
Na facebooku jest trochę informacji dotyczących terminów:
Początek sprzedaży - połowa grudnia. Pierwsze będzie PKP Cargo. Wkrótce potem reszta, bo wyprodukowano od razu całą partię. PKP IC będzie w styczniu/lutym.
 

Czytnik

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dziś rano otrzymałem emaila z modelmanii, że moja zamówiona EP07-457 z Łodzi pojawi się 25 lutego 2015 roku. Dotychczasowa obowiązująca data dostawy w tym sklepie to 20 grudnia 2014
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
@Zabkret
Panie Robercie. Pisanie w jednym poście o wyjątkowości swojego produktu i jednocześnie pogardliwe podejście do klientów uważam za skrajnie nieprofesjonalne. Robienie "loterii" o zasadach niejasno określonych, a potem robienie dorosłym ludziom wykładów moralizatorskich i dorabianie im "gęby" (nie pierwszy raz) jest po prostu nieprzyzwoite. Proszę prześledzić swoje pierwsze posty w tym wątku - miały wartość informacyjną, zachęcającą innych do pisania. Teraz, gdy ludzie zadają niewygodne pytania, albo zwyczajnie nie mogą doczekać się na od dawna obiecywany produkt, dowiadują się, że łachy nie robią , bo cały świat weźmie modele niekupione w Polsce (osobiście bardzo w to wątpię, ale oczywiście mogę się mylić). Apeluję o odrobinę refleksji.
Proszę osoby niezgadzające się ze mną o nie odpisywanie w tym wątku, gdyż jest to moja ostatnia bytność w tym miejscu.
 
Reakcje
3 0 0
Czy ktoś z firmy Schlesienmodelle może wyjaśnić po jaki grzyb leciałem 2200 km do Polski i ponad 200 km samochodem do Piotrkowa na trybunały kolejowe aby zapisać się na model którego do dziś nie ma i nikt nie może powiedzieć kiedy i czy kiedykolwiek będzie??:mad:
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki