• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Będzie ładnie widać te płytki, dekodery w tych przeźroczystych siódemkach
Może kolega rozwinąć co miał na myśli? Że co? Że termin ukazania się EU07 od SM - 20 grudnia 2014 - jest fikcją? Szczerze pisząc zamówiłem, jak wielu SM (ja akurat EU07-424).... ale i PIKO EU07-348 właśnie przez takie wpisy. Po prostu... na wszelki wypadek wychodząc z założenia, że lepszy rydz niż nic. Człowiek to czyta i znowu nabiera ma obaw, czy EU07 od SM się ukaże planowo, czy też znowu terminy się poprzesuwają...
 
Ostatnio edytowane:

czacza

Aktywny użytkownik
Reakcje
126 9 4
Właśnie chciałbym wersję z czarnymi buforami, zaoszczędzę sobie pracy. Za kolejne pytanie kiedy będą, mógłbym zostać zbanowany. Więc w tej kwestii i ja wolę nabrać wody i zabulgotać w oczekiwaniu...:kawa:
 
Ostatnio edytowane:

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Wy tu czekajcie,a tam :EU07 527 Resztki w magazynie - zamów szybko!
Nic tam. Nikt wam nie wykupił. Pracowałem w backend, dlatego się czasem coś tam zmienia.

Za to macie tutaj KOD RABATOWY JEDNORAZOWY:

303E-LAUNCH-2014

Tutaj screen gdzie go wklepać. Jest ważny tylko jeden raz na jeden zakup (107001, 107002, 107003 lub 107004), więc ten co pierwszy kupi siódemkę w modelcenter.pl dostanie ją za 50% ceny. Kiedy będą dostępne? Very soon. happy hunting…

Cod Rabatowy.png
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
A ja tak przy okazji się zastanawiam ile osób skorzysta z tej strony modelcenter.pl skoro i tak są zarejestrowani na stronach popularnych sklepów internetowych (Świat Modeli Rybnik, Modelmania, itp...).... które to sklepy mają sprzedawać te modele jako dystrybutorzy. Gross osób już bowiem w nich zamówiło. Czym wyróżnia się modelcenter.pl , że warto tam się zarejestrować (poza jednym szczęśliwcem który kupi w rabacie)?
 

RafałM

Znany użytkownik
Reakcje
23 3 0
Zaraz mnie opieprzycie ale mam pytanie W jakim celu ten cyrk? Maile,zapisy,sklepy teraz strona .A modelu nie widać.
Zbliżają się święta i kasa musi się zgadzać a w tym przypadku wielka niewiadoma
Robert Very soon czyli kiedy ?
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
@jafrap nikt się musi rejestrować. Jak nie chcesz to nie. Modelcenter.pl jest mniej platformą na sprzedaż Siódemki, to jest przygotowanie na coś zupełnie innego…
@karol_mar wysyłki będą wszystkie darmowe.

Ja czasem nie rozumiem jakimi kategoriami ludzie myślą – tylko bo na start sprzedaży miała być kwasi loteria z

! JEDNĄ !

lokomotywą w tej cenie, to piszą i denerwują sklepy o jakieś rabaty. Ludzie ogarnijcie się!

Jak się zapiszecie na prenumeratę czasopisma Modelarstwo kolejowe (do końca 2014), to możecie miedzy innymi wygrać model EU07. Też wydzwaniacie po sklepach i chcecie go za darmo?

Ja niektórych naprawdę nie rozumiem. I zapomnijcie o tym, że kiedyś dostaniecie 303E poniżej 699 PLN. Nie w grudniu, nie w lutym, i nie w 2015 albo 2016! Ten model jest za dobry, aby go wywalać poniżej ceny. Jak będzie leżeć na półkach, to je sukcesywnie wyciągnę z powrotem do Niemiec, bo jest sporo zamówień z poza Polski, których już nie mogę obsłużyć, bo kontyngent przeznaczony na sprzedaż po za Polską jest wyczerpany i bym musiał zaczynać obcinać zamówienia Polskich sklepów.

No, ale człowiek się uczy całe życie.

Ale jak dobrze, że nie napisałem, kiedy ta akcja rabatowa będzie. To napisze wam teraz. Jak Lokomotywy Cargo będą wysprzedane, i sklepy powysyłały wszystkie modele do klientów. Wtedy dam ostanie 4 (z każdej po jednej) na modelcenter.pl i JEDNĄ z nich można sobie capnąć tym kuponem.

Jak dostane, obojętnie z jakiego sklepu, skreślenie zamówienia chociaż też jednej EU07 Cargo, to ten kupon rabatowy leci do kosza i sami sobie zabierzecie frajdę adrenalinki polowania na tą JEDNA! lokomotywę.

RafałM modele są gotowe, tylko rozbudowa centrum wysyłkowego koło Warszawy nam zajęło trochę dłużej niż planowane. Niestety. Inaczej się nie da, bo ja bym nie ogarnął wysyłek samemu, jak mam jeszcze latać po świecie. Miało być najpierw wysyłka i serwis w Piotrkowie, ale zdecydowałem się to jednak rozwiązać inaczej – wysyłka ostateczna z Warszawy i serwis w Rybniku (Świat Modeli) Przecieranie szlaków zawsze jest trudne, ale jak się cały aparat raz rozrusza to już reszta tylko pikuś. Nie ukrywam, zrobić model i cała logistykę do okolą tego nie było i nie jest takie proste, ale uporamy się. Ma to mieć ręce i nogi i dobrze działać, dlatego trochę czasu zeszło.
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki