• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Śliczna jest to fakt.
Nie chce marudzić, ale wydaje mi się, że trochę za wysoko osadzona jest?
Bo rzuca mi się w oczy duża luka pomiędzy zgarniaczem, a pudłem.
To jeszcze będzie poprawione, pudło będzie osadzone niżej.Na razie to tylko prototypy.[DOUBLEPOST=1403348572][/DOUBLEPOST]
czemu żólte pasy wyglądaja tak jak by były malowane od taśmy?
Bo to są ręcznie malowane prototypy.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
Właśnie wstałem po odsypianiu czwartej nocki i gnany ciekawością zajrzałem na forum i co ?

Na zdjęciach zobaczyłem piękny model (w trzech egzemplarzach) lokomotywy EU07 :love:, który nie tylko wygląda, ale jest dostępny dla zdecydowanie szerszej grupy niż jego brat ze słynnej manufaktury.
Muszę stwierdzić Panowie, że jesteśmy świadkami kolejnego wielkiego wydarzenia w naszym zaściankowym światku modelarskim i EU07 z powodzeniem i bezdyskusyjnie powinien otrzymać nagrodę Model roku 2014 !!!

Gratuluję jak wszyscy świetnie wykonanej roboty (y)
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
Model faktycznie robi wrażenie, choć czekam najbardziej na zdjęcia makro detali.
Teraz nikt już nie powie Zabkretowi, że model nigdy nie powstanie :) długo czekaliśmy na pierwsze zdjęcie gotowego EU07.
 

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Model faktycznie robi wrażenie, choć czekam najbardziej na zdjęcia makro detali.
Teraz nikt już nie powie Zabkretowi, że model nigdy nie powstanie :) długo czekaliśmy na pierwsze zdjęcie gotowego EU07.
No troche poczekaliśmy, ale się doczekaliśmy.[DOUBLEPOST=1403349531][/DOUBLEPOST]Jeszcze zdjęcie detali.[DOUBLEPOST=1403349644][/DOUBLEPOST]Teraz powinna powstać ankieta które malowanie najładniejsze.
 

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Czy Zabkret i CoCu nie wspominali o otwarciu strony, na której można zamawiać modele, właśnie w sobotę? Może to właśnie ta sobota?
Wspomianali, ale w Niedzielę.[DOUBLEPOST=1403350679][/DOUBLEPOST]
Jak już kiedyś pisałem, otwarcie e-shopu będzie w niedziele (datę podam po trybunałach na stronie eshopu…) o 20:00 wieczorem.
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
dla mnie osobiście ten model pokazuje, że kończą się domowe manufaktury żywiczne, blaszane itd, jest moc i mozliwości, kończy się era loków za tysiące zł i dobrze, bo będzie to model model dla szerokiej grupy ludzi, modele w normalnej klasie i cenie, staję się to co kiedyś pisałem ... realizm i dostępność, teraz tylko pójść za ciosem i robić kolejne modele :) .. gratuluję kolegom z forum realizacji projektu :)
 

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Na sukces tej lokomotywy na pewno w dużym stopniu wpłynie sposób dystrybucji. Zabkret ominie, zresztą bardzo słusznie, trochę pośredników przez co model kupi mnóstwo ludzi z uwagi na fantastyczny stosunek cena/jakość.[DOUBLEPOST=1403350917][/DOUBLEPOST]Zaczyna się myślę era nie "siódemki" ale era Zabkreta.
 

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
dla mnie osobiście ten model pokazuje, że kończą się domowe manufaktury żywiczne, blaszane itd, jest moc i mozliwości, kończy się era loków za tysiące zł i dobrze, bo będzie to model model dla szerokiej grupy ludzi, modele w normalnej klasie i cenie, staję się to co kiedyś pisałem ... realizm i dostępność, teraz tylko pójść za ciosem i robić kolejne modele :) .. gratuluję kolegom z forum realizacji projektu :)
Ja mam propozycję kolejności produktów ;)
EU07 — ET41 — EP09 — ET22 — SU45 – ST45— SU46— ST46 — EN57 — ET21 — SM48 — SM31 — SP32 — ST44 — ET42 —

— = następnie
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Trochę kolega SU46 poszalał. ST44 już chyba wszyscy mają, więc popyt nie byłby zbyt duży. A przed SU45 i ST45 proponuję pierwowzór, czyli SP45.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki