• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
Śliczna jest to fakt.
Nie chce marudzić, ale wydaje mi się, że trochę za wysoko osadzona jest?
Bo rzuca mi się w oczy duża luka pomiędzy zgarniaczem, a pudłem.
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Być może jest to miejsce na kks, ale niech autor modelu się wypowie. Poprosimy o więcej zdjęć w wolnej chwili od zwiedzania ;) ja niestety nie mam jak pojawić się na imprezie :(
 
Reakcje
35 0 0
A ja zwróciłem uwagę, że na pierwszy rzut oka wydaje się, że reflektory są jakoś długie, tzn. mocno wystają do przodu. Na zdjęciach oryginału długość reflektora wygląda jak mniej więcej dwa razy "długość ramki reflektora", a na fotce wydaje się, że jest więcej. Ale może to tylko wrażenie. Fajnie wyglądają detale włącznie z lusterkami i wycieraczkami :)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Śliczna jest to fakt.
Nie chce marudzić, ale wydaje mi się, że trochę za wysoko osadzona jest?
Bo rzuca mi się w oczy duża luka pomiędzy zgarniaczem, a pudłem.
Między zgarniaczem a pudłem (a właściwie czołownicą) nie powinno w ogóle być przerwy. Sądzę, że to, co jest w modelu, to otwór na gniazdo sprzęgu, które musi mieć miejsce do wychylania się na boki. Powinien być dodany drugi zgarniacz bez otworu, dla tych, którzy nie będą korzystać ze standardowego sprzęgu NEM, np. do gabloty.

Poza tym, szeroki kąt obiektywu trochę zniekształca perspektywę. Przydałoby się więcej zdjęć...
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Ja też mam nadzieję obejrzeć na żywo jutro:). Jak się dopcham...

Ale z powyższych zdjęć widzę, że miałem rację co do otworu w zgarniaczu, chociaż wydaje mi się, że otwór jest niepotrzebnie tak duży poniżej gniazda.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki