• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
:cry: matko jedyna ...... muszę do Piotrkowa targać ze sobą drabinę dwu metrową jak nic. Obstawiam, że może być trudno się dopchać do stoiska, więc rozłożę drabinę i już widzę, albo jeszcze widzę chytry plan z lewej lub prawej flanki. Obok Daniela niby to na kawę niby na ciasteczko, pod nogami Leszka, że niby coś z dźwiękiem mam i już jestem u Roberta, lub przez Roberta z Robo, kupię ryflaka, bo już zamówiłem warszawski, pogadamy chwilę, pstryk zrobię palcami i znikam i już jestem obok Roberta, tak czy siak pcham się do przodu :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: (y)
 

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
:cry: matko jedyna ...... muszę do Piotrkowa targać ze sobą drabinę dwu metrową jak nic. Obstawiam, że może być trudno się dopchać do stoiska, więc rozłożę drabinę i już widzę, albo jeszcze widzę chytry plan z lewej lub prawej flanki. Obok Daniela niby to na kawę niby na ciasteczko, pod nogami Leszka, że niby coś z dźwiękiem mam i już jestem u Roberta, lub przez Roberta z Robo, kupię ryflaka, bo już zamówiłem warszawski, pogadamy chwilę, pstryk zrobię palcami i znikam i już jestem obok Roberta, tak czy siak pcham się do przodu :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: (y)
Widzę że taktyka na zakup EU07 już jest.
 
Reakcje
0 0 0
Oby był jak największy tłum...i sprzedaż jak najwyższa...(y) Nie dam rady na imprezie się pojawić...skoro jednak taki szał ma być to i tak pewnie nie zdołałbym się dostać do stoiska...

...ET41 i ET22 mają już dawno zielone światło od klientów...;)to pewniaki skazane na sukces.

Na razie zmieniłem avatar:rolleyes:...ten cyfrowy obraz z FB jest piękny a owe malowanie uważam za najlepsze z całej pierwszej serii.

Zacny, naprawdę zacny elok się szykuje...pomarańczowa szminka również dodaje mu uroku.

Dobra koniec tych uniesień...po prostu już nie mogę usiedzieć w oczekiwaniu na fotorelację.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki