• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Za niecałe dwa tygodnie możecie wszystkie fragmenty lokomotywy oglądnąć, sfotografować i obmacać. Przypuszczam, że po Trybunałach będzie sporo fotek tego modelu w Internecie.

A dla małej grupy polskich modelarzy, którzy używają system Märklina: Będzie mała makieta pokazowa o Polskim klimacie zbudowana na torach Trix C-Gleis. A może po nich będzie nawet śmigal jakiś polski elektrowóz ? :gwizd:
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Czego mam wybaczyć ? Nic złego nie zrobiłeś ;) … a zanim się znowu zacznie… wiem że lokomotywa na banerze nie jest 100% ok, bo zrobiłem lustrzane odbicie obrazu. Bo niestety FB daje logo po lewej, ja wolał bym mieć po prawej. Ale niestety albo się nie da albo jestem za głupi aby to zrobić.
 
Reakcje
0 0 0
ten obrazek jest w avatarze Roberta jakiś czas.

W pełnej rozdzielczości, z polskim akcentem i świetnym cieniowaniem ( bo teraz dopiero widać przejścia tonalne na wózkach i dachu) robi wrażenie.

Gratulacje Panowie...widać że entuzjazm to dla Was nie tylko puste słowa i obietnice...

Będzie piękny model, zacnie opakowany i wysokiej jakości- czuję to...(y)
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Zobacz załącznik 205168

Sorry za jakość fotki… jakoś mi nie chcą ostro wychodzić :gwizd: Po Trybunałach przeczytam instrukcje to kamery… :D
Robert jak ja zobaczyłem na fejsie to myslalem ze serce mi stanie z zachwytu. Jesli ona wyglada choc tak jak na zdjeciu w realu i jeździ tak jak wyglada to napewno nie jedna kupie a pare modeli w różnym malowaniu. To samo z ET41.
 

wespe

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Coś czuję,że PIKO pójdzie z torbami z eu07
Przedstawienie wizerunku eu07 przed piko oznacza smierc eu piko przed premiera -piko juz umarlo w butach
 
Ostatnio edytowane:

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Jeśli model będzie wyglądał jak ten z obrazka to będzie super (y) i tak jak napisał wespe ,, PIKO pójdzie z torbami " - w skarpetkach.
Więc tylko czekać na premierę modelu.
 
Reakcje
0 0 0
Ja tam wolę by Piko nie szło z torbami, zwłaszcza z polskiego rynku.
Dali nam niezłe stonki w dobrej cenie i liczę z ich strony na dalszą pkpowską ofertę w rozsądnej cenie.
Może ET22?
Nie mniej będzie zabawa, będzie się działo.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki