• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
byłem, oglądałem, dotykałem..... panowie, generalnie nie ma do czego się doczepić, zdjęcie jak zdjęcie też przekłamywać mogą, ja osobiście nie mam zastrzeżeń do modelu, są po prostu piękne. Zdjęcia zapewne będą i to dużo wieczorem.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
157 1 0
Trzeba było przyjechać a nie narzekać, że mało zdjęć ;) Ludzi niestety garstka a makiet jeszcze mniej. Dobrze, że koledzy z forum eNkowego wystawili sporą makiet, bo posucha.
Co do lokomotywy to uczciwie przyznaje, że wygląda obłędnie!!! Jeden z najlepszych modeli jakie moje oczy widziały! Bez ściemy, ta lokomotywa wygląda jak prawdziwa!!![DOUBLEPOST=1403359609][/DOUBLEPOST]
A czy przy stoisku z EU07 był tłum ?
Nie było tłumu, bo mało osób jest w ogóle.
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.605 25 0
Zobaczyłem zdjęcie wstawione przez karol_mar i myśląc, że to zdjęcie 1:1 zacząłem czytać forum dalej.
Po chwili czytając kolejne komentarze wróciłem jeszcze raz do niego i ... "półka w dół" o_O.
Dopiero zorientowałem się, że to zdjęcie modelu.

Po pozbieraniu się z szoku muszę przyznać, że model prezentuje się rewelacyjnie.
Gratuluję Panowie projektu, wytrwałości w realizacji jak i samego wykonania tej lokomotywy.(y)
Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł sam go obejrzeć "na żywo" (oraz przetestować).
 
Ostatnio edytowane:

TELEJEK

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Kilka moich zdjęć
P1020286.JPG
P1020286.JPG
P1020285.JPG
P1020290.JPG
[DOUBLEPOST=1403368676][/DOUBLEPOST]Ręce dygotają i dwa te same zdjęcia wrzuciłem.:D[DOUBLEPOST=1403368799][/DOUBLEPOST]Loczek jest cudny. Myślę ,że na każdy portfel w końcu.
 

Załączniki

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
IMGP4198.JPG

Chcialem podziekowac w imieniu modelarzy Robertowi i Irkowi za tak wspanialy model. Jest bardzo ładny.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Darkman

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 1 0
Po tym co zobaczyłem dzisiaj nie byłem w stanie wykonać fotek. Jutro to muszę zrobić ;) Może ja źle widziałem, ale praktycznie większość dnia przy stoisku stały 2-3 osoby. Irek to chyba zdycha po całym dniu pokazywania i udzielania odpowiedzi.
Mam nadzieję, że nie obrazicie się jak podam adres strony do licznika? Ogólnie dostępne, bo znalezione na www.trybunaly.pl :)

http://www.trybunaly.pl/lokomotywa-eu07
 

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Po tym co zobaczyłem dzisiaj nie byłem w stanie wykonać fotek. Jutro to muszę zrobić ;) Może ja źle widziałem, ale praktycznie większość dnia przy stoisku stały 2-3 osoby. Irek to chyba zdycha po całym dniu pokazywania i udzielania odpowiedzi.
Mam nadzieję, że nie obrazicie się jak podam adres strony do licznika? Ogólnie dostępne, bo znalezione na www.trybunaly.pl :)

http://www.trybunaly.pl/lokomotywa-eu07
To na tej stronie będzie sklep ?
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki