• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
Spokojnie, Panowie. Poczekajmy, aż sklep internetowy będzie otwarty, każdy kupi co zechce i później nas będzie bolała głowa o następne modele ze stajni PKP. ;)

Edit: Pojawia się jeszcze pytanie kiedy nastąpi otwarcie - chociaż orientacyjny termin byłby wartościową informacją.
 

Yaku

Aktywny użytkownik
Reakcje
109 0 0
Rozumiem, że w dalszym ciągu aktualna jest koncepcja, że pierwszeństwo zakupu będę mieli ci, którzy złożyli rok temu zamówienie mailem? Śledzę temat od początku i nie przypominam sobie odwołania tego planu, ale też coś od kilku ostatnich stron cicho na ten temat, choć o dystrybucji było kilka razy ;)
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Rozumiem, że w dalszym ciągu aktualna jest koncepcja, że pierwszeństwo zakupu będę mieli ci, którzy złożyli rok temu zamówienie mailem? Śledzę temat od początku i nie przypominam sobie odwołania tego planu, ale też coś od kilku ostatnich stron cicho na ten temat, choć o dystrybucji było kilka razy ;)
Też zastanawiam się czy lista dalej aktualna, bo nie wiem czy jak modele pojawią się w sklepie, to czekać aż pojawi się informacja na e-mail o zamówieniu, czy pozostanie tylko sklep. W tym temacie była cisza ostatnio.
 

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Z tego co pamiętam, to jeszcze nie tak dużo stron wstecz Zabkret pisał że dostaniemy / ci z listy / maila w celu potwierdzenia zamówienia lub dokonania ewentualnych w nim zmian. Ale dobrze żeby Zabkret to teraz tu nam potwierdził.[DOUBLEPOST=1403354274][/DOUBLEPOST]
Tylko pytanie czy 4E od PIKO/SK Model czy od Zabkreta...
Pytanie czy może być jeszcze lepsze. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, po SM-ce.
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
Boję się że jednak PIKO i SK-model trochę wtopili... 303E urywa jaja i nie mogę się doczekać kiedy moje chciwe łapki położę na własnych egzemplarzach...
A czego tu się bać? Jak wtopili to będzie nauczka na przyszłość, że dla polskich modelarzy też liczy się jakość, a jeśli wydadzą model podobny jakościowo do modelu Roberta to wtopy nie będzie.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki