• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Machnąłem się na ulotce. Projekt wygląda tak.

EU07-539.png

Na Modelu wygląda tak. Sorry za nieostrą fotkę.

EU07-539-model.png


Niestety, nie widzę tutaj zamawianej przeze mnie szczecińskiej EP07-444, czy mam zatem rozumieć że pojawi się w późniejszych edycjach? Inne numery i malowania mnie nie interesują.
Szczecin się pojawi w następnej edycji 303E po 4E. Jak się loki dobrze sprzedadzą.
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Baza danych w Internecie to jedna sprawa – ale co naprawdę jest namalowane lub napisane na lokomotywie to cos innego. Według mnie to na tej fotce jest to tak jak na projekcie. Czy ktoś to widzi inaczej ?

EU07-516 markings.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Maro16

Aktywny użytkownik
Reakcje
76 4 0
Widzisz problem wziął się z tego, że na swojej ulotce zamiast przydziału lokomotywy umieściłeś ZNTK a to jest spora różnica. Ja to odczytałem, że lokomotywa EU07-516 jest z Katowic (Zakład Taboru w Katowicach) a nie z Krakowa (Zakład Południowy). Twoja fotka wszystko wyjaśnia i rozwiewa wszelakie wątpliwości.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki