• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii ET41

Arcyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ten z zieloną lubelską został usunięty, bo powstał nowy z innymi przydziałami. Tak, więc nawet jak gdzieś znajdziesz, to nie będzie chyba zgodny z rzeczywistymi planami wydawniczymi SM. Zresztą ten drugi też został usunięty i zdaje się, że nie jest aktualny. Chyba jedyny obowiązujący obecnie katalog jest na stronie świata modeli w Rybniku i dotyczy tylko EU07.
 

czart

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Nie wiem na ile jest on aktualny.
Jak widać to jest katalog z tamtego roku na lata 2014-15.
Dużo się działo, trochę więcej jest żółtych.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Był jakiś czas temu jeszcze katalog do pobrania, w którym oprócz siódemek było kilka Jamników- 2 niebieskie ( -157 i -124) i jakiś zielony z Lublina. Nie mogę go znaleźć
Ten z zieloną lubelską został usunięty, bo powstał nowy z innymi przydziałami. Tak, więc nawet jak gdzieś znajdziesz, to nie będzie chyba zgodny z rzeczywistymi planami wydawniczymi SM. Zresztą ten drugi też został usunięty i zdaje się, że nie jest aktualny.
Jeśli chodzi o wspomniany ET41 (lubelski) to pamiętam, że swego czasu widziałem katalog z planami dla ET41 i był wówczas w katalogu jako propozycja ten lok, z tym konkretnie zdjęciem kolegi jafrap /szósta strona tego wątku/:
To i ja wrzucę jeszcze. Dziś mi wpadła w obiektyw:

2014/07/19 g. 16.50 --- ET41-138A-138B z pociągiem z wagonami "Lubelski Węgiel Bogdanka"

Zobacz załącznik 214646
Obecnie nie śledzę aż tak tematu ET41 od SM więc nie wiem, czy istnieje taki aktualny katalog z propozycjami dla ET41 :) ale z tego co koledzy piszą, nie. Biorąc to pod uwagę, na przestrzeni czasu wydaje mi się, że ukazanie się wówczas tamtego katalogu było więc trochę przedwczesne.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane:

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
A ja przy planowaniu zakupu ET41 tak sobie pomyślałem, może skoro nastąpiła (mniejsza o przyczyny itp.) sytuacja w której znowu mamy dwie takie same lokomotywy obu producentów (SU45), zmienić jeszcze typ na ET41 z gładkim pudłem. Zawsze to jakaś odmiana i może potencjalnie większa ilość nabywców. Osobiście chętnie przygarnąłbym takiego jamnika z żółtym czołem i listwami od SM. Nie mam pojęcia na jakim etapie jest projekt.

 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
skoro nastąpiła (mniejsza o przyczyny itp.) sytuacja w której znowu mamy dwie takie same lokomotywy obu producentów (SU45),
Ja tam nie widziałem wersji SM poza fragmentarycznymi komputerowymi wizualizacjami. Zresztą, szczerze pisząc - wolałbym jako klient jakiejś konsekwencji. Zamiast zapowiadać nowe i coraz to nowsze modele, doczekać się wreszcie dawno dawno temu zapowiedzianej EU07-400 czy EU07-424... Nie znam się może na tych taktykach sprzedaży, ale niech może wyjdzie to, co miało wyjść i dopiero wtedy spójrzmy na nowe pomysły? A tak zapowiada się to coraz nowsze, a "starego" jeszce nikt nie widział. Nie chcę narzekać, ale się.... jak zapewne wielu... doczekać. Liczę, że zapowiedzi pana Roberta się ziszczą i do Trybunałów pojawi się owo "stare".
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki