• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle EU07 Official Announcement

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Szanowni Forumowicze.

Potwierdzam plotki. Schlesienmodelle produkuje EU07. Pierwsze Loki beda na Poznan 2013. Formy sie dobiegaja konca i uwzględniają wersie:

4E, 303E, 203E (ET41).

Lokomotywy będa miały silnik 5-biegunowy.

Zapraszam na stoisko Schlesienmodelle w Poznaniu.

Robert
 
OP
OP
Zabkret

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
Bedzie ograniczona. Musze ograniczyc, bo ja musze na wyrost planowac co produkuje. Niestety nie jest tak, ze mozna produkowac na biezaco z zamowieniami. Powod dlaczego wogule zaczolem tego loka jest, ze chcialem dla moich niemieckich klientow miec SM42 w ofercie. PIKO mi gadalo ze SK nie pozwala zprzedawac im w Niemczech, SK mi mowili, ze PIKO im nie pozwala sprzedawac na niemieckim rynku. Wiec zdecydowalem sie samemu robic polskie loki (nastepne 3 jusz sa w etapie planowym 3D) aby miec tez cos dla moich niemieckich klientow.
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
#15
czy mozesz podac okreslaone koszta, ile bedzie mnie wiecej kosztowala , jakies szacunkowe koszty .... ? jak duza planujesz ilosc ... 100 -1000 szt? .............. jesli bedzie kosztowalo ok 700 zl to zrobisz furore i pobijesz piko z Sk .. w cenie za model, nawet jak nie bedzie trzymal jakosci, jesli wiecej .. to marketingow bedzie kicha.
 

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
#19
Niestety, żeby zrobić parowóz, koszt ten jest większy niż lokomotywa (elektryczna/spalinowa).
Odnośnie dostępności - limitów modeli to koszt zakupu towaru czyli modeli w fabryce jest większy niż koszt form, a jak wiadomo budżet jest ograniczony.
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
#20
rynek niemiecki wcale nie jest chlonny jesli idzie o rodzimych Niemców, oni wcale nie szukają polskich loków, co dwa tygodnie jestem w Niemczech przy granicy na tzw flohmarkt,
gdzie jest pelno modelarzy i nikt nie szuka polskich lokow, poza Polakami tam mieszkajacymi... takie sa realia,
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki