• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle EU07 Official Announcement

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
Zabkret

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#44
Bardi nie martw sie, 2013/14 beda lata 7ki i ET41 ;) Reszta jest jako projekt prawie gotowa ale planowana na pozniej.

Karol_mar, dokladnie taka jak na zdienciu :)

Co do przydzialow i malowan jestem jeszcze otwarty, pan Ludwik Igielski byl taki mily mi zkompletowac niektore informacie. Mam w prawdzie plan jak i co, ale jeszcze moge zmienic, to nie problem.

Jak macie jakiegos loka na oku. Musi byc tylko 303E od 400 w góre, z reflektorami halogenowymi okraglymi.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#45
Modelu w barwach IC raczej nie kupię (zbieram epoki IV-V) ale z niecierpliwością czekam na wersje z lat wcześniejszych, szczególnie lat 90-tych. Cena 700zł oscyluje akurat w granicach maksimum, jakie mógłbym przeznaczyć na zakup takiej zabawki.
 
OP
OP
Zabkret

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#46
Jak 700 PLN jest zaduzo, to moge tez polecec po detalach. Prosty naped, za to tylko pol kabiny, patyki z jednym slizgaczem, swiatla tylko zmieniajace kierunek na jednym swiatlowodzie, a nie jednym LED bialym / czerwonym na kazdy reflektor, i tak dalej. Dzwi sie nie otwieraja, bufory bez zprezynek, To go moge poskreslac na 600 PLN.
 
OP
OP
Zabkret

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#48
Tez tak uwazam. Dlatego bedzie full wypas. Negociuje jeszcze elektronike blysku na plytce, dla tych co sobie chetnie lutuja niebieskie LEDy na patyki. Moze mi sie uda to jeszcze upchac. Cena 700 PLN jest mur, wiecej nie bedzie.
 

CytriCo

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#51
Ależ tu sie szybko sytuacja rozwija. Jeszcze nikt nic nie widział, a już konkretne zamówienia chodzą po kilka sztuk od razu. Cena może być 700, ale moze i 600. Elastyczny projekcik. Wooow ! Nie ma co.
 
OP
OP
Zabkret

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#52
Jak ktos chce zamowic loki to zapraszam tu

Michalek tak dzwi jak w brawie na zprezyne.

CytriCo te 600 byl przyklad, ja nie zchodze z tych detali. prototypy beda jak wrzystko gladko pujdzie w Poznaniu na hobby. Jak ludzie zdecyduja ze tandeda to moga odstapic od zamowienia. Zaden problem.
 

Bardi78

Użytkownik
Reakcje
5 0 0
#55
No może właśnie wcześniejsze zamówienia mają określić potencjalny popyt aby nie było takiej sytuacji jak np. z pierwszą zieloną stonką że zanim się pojawiła w sprzedaży to już jej w sklepach nie było...
 

Janek

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#56
Kolejny „PROJEKT”, już było na forum kilku „producentów” i co i nic. Jak można składać zamówienie na coś, czego nikt nie widział i jeszcze podawać prawie pełne dane. Gratuluję.
 

Ostbahn

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#60
Podpinam się pod prośbę, która pojawiła się tu wcześniej o wklejenie chociażby wizualizacji 3D modelu (y)
Troszkę ciężko mi się zdecydować na 1 czy 5 sztuk nie widząc co zamawiam ;)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki