• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Schlesienmodelle] EU07-539 PKP Cargo

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
113 16 3
Zauważ Piterson coś takiego.

PKP IC gdy na swoim stanie miało siódemki ale te które oczekiwały napraw głównych posprzedawali je do TS opole czy tez do innych firm za cenę złomu. I te firmy lokomotywy odrestaurowali i jeżdżą np w przewozach regionalnych ( mam namyśli te brązowe siódemki z żółtym pasem), a PKP IC kopie się w piersi i teraz marudzi że nie mają lokomotyw?
Coś mi tu nie gra.
Zauważ jeszcze jedna kwestie.
Po jakiego grzyba zakupili te pendolino jak mogli zakupić taurusy ( husarze ) wagony railjet a efekt były by lepsze.
Jak telewizje ( polecam TV Nasza stacja) bo tam dużo więcej się dowiedziałem, ostatnio temat dotyczący pasażerów na wózkach inwalidzkich. Przecież to jakaś kpina.
Jak kiedyś wspominałem, że ten pendolino PKP IC bokiem wyjdzie. Taki tego będzie finał.
Defekty tego pendolino mówią same za siebie: jak nie drzwi zamarzły to awarie hamulców.

Dziwie się tylko dlaczego Urząd Transportu kolejowego tak to sobie lekceważy.
My jako miłośnicy kolei wiemy że chodzi tu o bezpieczeństwo ale ci którzy za to odpowiadają podchodzą sobie do tego tematu zbyt lekceważąco.
Jeden z moich kolegów namawia mnie do przejażdżki tym pendolino, ale mu odparłem że dla mnie ten pociąg to jeżdżąca śmierć na polskich torach.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Zauważ Piterson coś takiego.

PKP IC gdy na swoim stanie miało siódemki ale te które oczekiwały napraw głównych posprzedawali je do TS opole czy tez do innych firm za cenę złomu. I te firmy lokomotywy odrestaurowali i jeżdżą np w przewozach regionalnych ( mam namyśli te brązowe siódemki z żółtym pasem), a PKP IC kopie się w piersi i teraz marudzi że nie mają lokomotyw?
Coś mi tu nie gra.
Zauważ jeszcze jedna kwestie.
Po jakiego grzyba zakupili te pendolino jak mogli zakupić taurusy ( husarze ) wagony railjet a efekt były by lepsze.
Jak telewizje ( polecam TV Nasza stacja) bo tam dużo więcej się dowiedziałem, ostatnio temat dotyczący pasażerów na wózkach inwalidzkich. Przecież to jakaś kpina.
Jak kiedyś wspominałem, że ten pendolino PKP IC bokiem wyjdzie. Taki tego będzie finał.
Defekty tego pendolino mówią same za siebie: jak nie drzwi zamarzły to awarie hamulców.

Dziwie się tylko dlaczego Urząd Transportu kolejowego tak to sobie lekceważy.
My jako miłośnicy kolei wiemy że chodzi tu o bezpieczeństwo ale ci którzy za to odpowiadają podchodzą sobie do tego tematu zbyt lekceważąco.
Jeden z moich kolegów namawia mnie do przejażdżki tym pendolino, ale mu odparłem że dla mnie ten pociąg to jeżdżąca śmierć na polskich torach.
Taurus taurusowi nierówny, pytanie jakie perspektywy stały by przed railjet a jakie przed pendolino...
 

darekgol

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
400 4 1
Kiedy będzie można będzie zamawiać części zapasowe?
Przy wymianie przednich węży, żaden nie znalazł się na swoim miejscu, ale za to złamane wszystkie dostarczone :(
Ktoś potrafi to zamontować? Filmik, zdjęcia?
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
Przyznam, że też mam problem z wymianą sprzęgów powietrznych, a mianowicie nie mogę wyjąć krótkich aby zamontować długie.
Zrezygnowałem, żeby nie ułamać ich.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
No u mnie spokojnie pęsetą dało się wyjąć krótkie i pęsetą wetknąć długie ... To póki co szczyt modelarstwa, na jaki mnie stać, ale dało się bez problemu
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
Przyznam, że też mam problem z wymianą sprzęgów powietrznych, a mianowicie nie mogę wyjąć krótkich aby zamontować długie.
Zrezygnowałem, żeby nie ułamać ich.
Takie duże chłopaki, a nie wiedzą :ROFL:
Jak to starożytni górale powiadali - jak nie mojżesz od przodu, to spróbuj od tyłu ... przepchać kapke i powinno ruszyć, a i dziurka się wyrobi, to i problemu z ponownym włożeniem węża/węży nie będzie :gwizd:
 

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
Cargo wyszło jako pierwsze, a czy można wiedzieć jak prezentuje się harmonogram premier kolejnych modeli EU07? W szczególności interesuje mnie 433 (IC).
 

Podobne wątki