• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Schlesienmodelle czy nadal warto? (2020)

Mafry

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#70
Zapytałem wczoraj (kopia z poczty):
1)Pytanie - Napisane po angielsku (jestem z Czech)
Hello,
i hope english its not problem.
Is it possible to ship from your eshop to Czech republic? What is the shipping cost for this?
Thank you for help

2)Odpowiedź
Good morning,
we service the territory of Poland.
Pozdrawiam,

3)Pytanie
Hello,
and is it possible then order Schlesien modelle somewhere?

4)Odpowiedź
at the moment only at ModelCenter.pl

================================
Z tego rozumiem, że nie ma możliwości zamówienia modeli Schlesien za granicą.
 

HMG

Aktywny użytkownik
club 0
Reakcje
757 12 1
#74
Ech, gdyby nie to, że mam dokładnie ten model EU07 z pierwszej edycji, to bym kupił, tak pozostaje mi tylko naniesienie prawidłowego przydziału. Szkoda jednak, że dystrybucja tego wspaniałego modelu to jakaś kompletna partyzantka...
 

Lxd2-240

Aktywny użytkownik
Reakcje
210 18 4
#75
Ech, gdyby nie to, że mam dokładnie ten model EU07 z pierwszej edycji, to bym kupił, tak pozostaje mi tylko naniesienie prawidłowego przydziału. Szkoda jednak, że dystrybucja tego wspaniałego modelu to jakaś kompletna partyzantka...
Co kolega ma na myśli? Wchodząc na stronę Modelcenter.pl nie mogę znaleźć tej lokomotywy, wyprzedała się ?
 

HMG

Aktywny użytkownik
club 0
Reakcje
757 12 1
#77
To między innymi miałem na myśli, trzeba wpisać do okienka wyszukiwania "EU07", dopiero wtedy model się ujawni...

W widzę, że kolega mjasinsk podał pomocną dłoń, znaczy link ;)
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.103 153 19
#78
Wchodzisz na stronę ModelCenter.pl, przesuwasz w dół, od prawej Producenci, Schlesienmodelle, klikasz i proszę bardzo, jest lokomotywa.
 

Podobne wątki