• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SCHENKER

OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#43
Mi też na oryginał wygląda , może ma zabudowy przełożone, ale od czego ?
A na takim starociu to by było naklejkę widać
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#44
Powiem Wam, że mam dużo różnych źródełek informacji o schenkerach, ale czegoś takiego nie widziałem i nigdzie nie znalazłem. obszukałem nawet inne modele czy jest tam taka zabudowa z napisem sweden i nic. Nawet na oryginalnej płycie herpowskiej nie było takiego modelu:( Cóż w naszej dziedzinie jak widać nigdy nie można być pewnym, ze czegoś nie ma hi hi
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#45
Powiem Wam, że mam dużo różnych źródełek informacji o schenkerach, ale czegoś takiego nie widziałem i nigdzie nie znalazłem. obszukałem nawet inne modele czy jest tam taka zabudowa z napisem sweden i nic. Nawet na oryginalnej płycie herpowskiej nie było takiego modelu:( Cóż w naszej dziedzinie jak widać nigdy nie można być pewnym, ze czegoś nie ma hi hi
A może same plandeki są od innego modelu??
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#48
Nie wiem czy zauważyliście ale ja osobiście właśnie w "schenkersach" znajduję najwięcej ciekawych modeli, ich konfiguracji i różnych zestawów - jeśli chodzi o rodzinę schenkerów. Nie jest ich dużo (może kilkanaście modeli), ale są przeciekawe i powiem szczerze poluje na nie jak zawzięty myśliwy. Ten kto maczał paluszki w ich powstaniu miał niezły pomysł, zarówno na ładunki jaki i same zestawy.
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#49
Może ktoś chętny Panowie. W nowościach link do aukcji na e-bayu z duża ilością schenkerków. Ja wyczerpałem zapasy gotówki i jadę na rezerwie, ale może któryś z Was??