• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

melonowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.067 20 1
@adzik79 No daj luzu... Poszerzysz płytę o 10 cm z każdej strony i wejdzie Ci zewnętrzny R-3. Jakoś wciśniesz.
Robisz to na długi czas i szkoda by było później żałować, że się nie zrobiło. Zabawa będzie ciekawsza.:)
Tak na szybko R-3 jakoś tak
projekt z 15.02.2022 adzik.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
adzik79
Reakcje
15 0 0
Tak żyję i mam się dobrze ;)
Plan makiety cały czas rozwijam, ale sytuacja domowa (bardzo duży brak czasu i masa innych zajęć oraz mały remont domu) zmusiła mnie do spowolnienia tempa w rozwoju makiety.
Nie zapomniałem o forum i o Was, na pewno będę potrzebował jeszcze wsparcia w moich planach, które się delikatnie zmieniły, ale wciąż dążę od wykonania miniaturowej kolei, która od zalania dziejów mnie fascynuje.
A pomału do tego pomysłu dołącza mój 6-ścio letni syn, którego modelarstwo kolejowe zaczyna interesować, nie wiem na jak długo ale narazie ciągnie go do tego.

Wkrótce na pewno wrócę do dalszych postów.

A na razie wszystkich pozdrawiam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 9
Planuję 15
Planuję 30
Planuję 70
Planuję 52

Podobne wątki