• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SCARM

kubik2233

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Ekhem... Szukałem wszędzie, w samym SCARMie, w internecie ale nigdzie nie udało mi się znaleźć odpowiedzi więc zapytuję... Jak uciąć w pewnym momencie tor G940 Flex od Piko podczas planowania? Pytam bo nie wiem czy w ogóle przewidzieli taką opcję że ktoś brutalnie wziąłby dremel i obrzezał taki tor.

Niezbyt wiedziałem jaki dział, więc z góry przepraszam.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
#2
W programie, najeżdżasz kursorem w miejsce gdzie chcesz uciąć. Prawy klawisz myszy -> menu -> "Split". Robi się podział, jeden odcinek możesz wywalić (menu -> "Cut").
 

Kedar

Użytkownik
Reakcje
29 0 0
#4
Kładąc tory flex w SCARMie jeśli chcesz zakończyć układanie np. na 450mm długości to kiedy osiągniesz wymaganą długość kliknij prawym przyciskiem myszy, zakończy wtedy układanie odcinka a resztę toru wyrzuci i już nie będzie "latała" końcówka.
 

Laku

Aktywny użytkownik
Reakcje
403 24 1
#5
Albo użyj Toolboxa i wybierz opcję "flex track modelling" => szczególnie przydatne także w sytuacji, gdy chcesz osiągnąć np. określony promień łuku
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 5

Podobne wątki