1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Pytanie SCARM

Dyskusja w 'Makieta i moduł' rozpoczęta przez użytkownika kubik2233, 3 Maja 2017.

1. kubik2233

kubik2233 Użytkownik

Ekhem... Szukałem wszędzie, w samym SCARMie, w internecie ale nigdzie nie udało mi się znaleźć odpowiedzi więc zapytuję... Jak uciąć w pewnym momencie tor G940 Flex od Piko podczas planowania? Pytam bo nie wiem czy w ogóle przewidzieli taką opcję że ktoś brutalnie wziąłby dremel i obrzezał taki tor.

Niezbyt wiedziałem jaki dział, więc z góry przepraszam.

2. Misiek

Misiek Znany użytkownik

W programie, najeżdżasz kursorem w miejsce gdzie chcesz uciąć. Prawy klawisz myszy -> menu -> "Split". Robi się podział, jeden odcinek możesz wywalić (menu -> "Cut").

• Doceniam Doceniam x 1
  3. kubik2233

kubik2233 Użytkownik

O, faktycznie, dziękuję :)

4. Kedar

Kedar Użytkownik

Kładąc tory flex w SCARMie jeśli chcesz zakończyć układanie np. na 450mm długości to kiedy osiągniesz wymaganą długość kliknij prawym przyciskiem myszy, zakończy wtedy układanie odcinka a resztę toru wyrzuci i już nie będzie "latała" końcówka.

• Doceniam Doceniam x 2
  5. Laku

Laku Użytkownik

Albo użyj Toolboxa i wybierz opcję "flex track modelling" => szczególnie przydatne także w sytuacji, gdy chcesz osiągnąć np. określony promień łuku

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij