• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? SCARM - program do projektowania makiet

jpyt

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#21
Ja komputer mam w biurze. W domu tylko tableta. Mam team viewer, ale nobla temu, kto paluniem na tablecie ustawi tor z kompa. Pytanie jak zauważył kolega Służbowo było proste. Tak, nie, nie ma. W team viewer rzeczywiście sięga się lewą ręką do prawej kieszeni i to przez nogawkę.
A pytanie moje było stąd, że coraz więcej firm wszelakich wypuszcza wersje swych programów również na androida. Ja bardzo chętnie wieczorkiem bym sobie nad projektowaniem posiedział, albo nad jakimś symulatorem.
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#22
Czy da się wydrukować w scarmie utworzony plan makiety, ale tak aby był już w skali 1/87. Chciałbym taki plan rozłożyć sobie na podłodze i zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości? Jeśli się nie da to w jaki sposób robicie podobne rzeczy ?
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#24
Ok. Pierwsze wydruki już za mną. Jednak mam pytanie. Czy jest możliwość obrócenia strony pionowo a nie poziomo ? Zawsze to trochę mniej kartek. A jak by można było na A3 zmienić to już w ogóle byłby luksus.
 

dariuszz94

Znany użytkownik
Reakcje
113 4 0
#25
Może spróbuj zapisać plan w formie obrazu z rozszerzeniem png i w klej w pustego Worda ustawiając sobie plan tak, jak to widzisz?
 

Kedar

Użytkownik
Reakcje
29 0 0
#29
Niestety SCARM nie jest już darmowym programem. Jednak nigdzie w przytoczonych linkach nie mogę doczytać się ceny pełnej wersjii, są tylko wzmianki o tym kto dostanie darmowy klucz i kto będzie miał klucz w cenie promocyjnej. Chyba że aż tak źle czytam...
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#31
Wszystko zależy ile elementów składowych ma nasz projekt.
W moim przypadku ilość jest za duża i niestety po instalacji najnowszej wersji już nie mogę nic dołożyć.
Jak zaczynasz od początku to działa bez problemu. Nigdzie nie doczytałem do ilu elementów jest za darmo, a od ilu trzeba wykupić klucz.
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#34
A czy ta funkcja automatycznego drukowania 1:1 o której piszą w wersji pełnej to oznacza, że projekt który zrobię automatycznie wydrukuje mi właśnie w wielkości 1:1 bez stosowania dziwnych technik ?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 13

Podobne wątki