• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Scania R620 1:24 [Ferrix]

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#21
Duzo roboty juz wykonales, troche zdziwilo mnie laczenie klejenia związane drutem :D Mam pytanie, sprawdzales czy boczki obrysowe swiecą? Bo na moje oko tam bedzie zwarcie na tym miedzianym drucie.
 
OP
OP
Ferrix

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Duzo roboty juz wykonales, troche zdziwilo mnie laczenie klejenia związane drutem :D Mam pytanie, sprawdzales czy boczki obrysowe swiecą? Bo na moje oko tam bedzie zwarcie na tym miedzianym drucie.
Drucik pomaga najbardziej, nie chciało mi się trzymać części w rękach, więc drut pomógł. Wszystko się ładnie skleciło, więc drucik odszedł na emeryturę ;)
Każdą diodę sprawdzam: po zlutowaniu, po jej montażu i w gotowym obwodzie, więc wszystko co pokazałem działa i mam nadzieję, że tak pozostanie. Spięcia brak, ale takie 'związanie' kabli jest tylko do sprawdzenia i wyeliminowania urwania kabli od diody. Przy montażu do ciągnika główne kable będą miały odstęp, więc nie będzie problemów z ich dotykiem.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#25
E no szkoda że zasilacz... będziesz go musiał za każdym razem targać ze sobą aby zaprezentować swoje dzieło ;) Ja bym przemyślał jakiś akumulator na ok 500 mAh i 4 V. Taki do ładowania z kabla USB z kompa ;) Dokładnie takie bateryjki dają w modelach RC tych najmniejszych.
 

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#27
No kabelkologia robi ogromne wrażenie (więcej tego niż u mnie na module :p). Szkoda tylko, że producent modelu poszedł na skróty i niestety fotele, kierownica, silnik i czasami (zależy jaki wypust) zawieszenie tylne nie ma nic wspólnego ze Scanią serii R.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:24 4
Skala 1:24 2

Podobne wątki