• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

Heaven1973

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 1 1
Ja też czekam na modele i jest ich trochę - czekam na czołgi oraz Stary i Jelcze ba nawet Mi24 nie wspomnę
ale kilka lat czekając, już nie drażni mnie, bo znam na pamięć- za tydzień w tym miesiącu, po prostu - to nie realne... :):)
 

adi

Aktywny użytkownik
Reakcje
216 10 0
Czy można ustalić, jaki jest średni okres czekania na modele?
Np. zamawiam kilka sztuk Starów i Jelczy i czekam, czekam, czekam... ile trwa takie czekanie?
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
Panowie gościu Was mami obietnicami, czasami je nawet realizuje, wysyłacie mu pieniądze i czekacie, jak za komuny w kolejce po żółty ser, pieniądz wzięty towar tknięty, zgłaszać na policję jak mu się do dupy dobiorą to albo się nawróci albo pójdzie siedzieć, nie pozwólcie się robić w ch...a.
Albo przestańcie biadolić i cierpcie w milczeniu.

Na razie to wygląda na konkurs kogo koleś bardziej wyru...ał.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Kamil97

Aktywny użytkownik
Reakcje
96 0 0
Panie Sewerynie jest szansa żebym otrzymał model w tym roku? Zamówiłem go na początku zeszłego roku i do tej pory go nie otrzymałem. Ostateczna wysyłka miała być w czerwcu i dalej nic.
 

Podobne wątki