• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Akurat ja zamawiałem i przestałem z powodu twojego podejścia do tematu, więc sorry ale będę pisał ile mi się podoba i uprzedzał ludzi bo jako że zostawiłem u ciebie trochę kasy mam do tego prawo. A to czy ci się to podoba czy nie to jakoś mnie nie interesuje.
 

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Ty wisisz na ścianie tych klientów nie obsługujemy. Zamawiasz według klucza - zamawiam - straszę, że obrobię d*** - dostaję modele i płacę po 8 miesiącach.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.030 494 29
dlaczego mam się tłumaczyć osobom które nigdy nic nie zamawiały.
Bo to mogliby być potencjalni klienci, ale pewnie zrezygnowali, czytając Twoje tłumaczenia, i opowieści kolegów czekających.
Może trzeba zwrócić zaliczki, oczywiście z odsetkami, przeprosić i starać się nie dopuszczać do takiej sytuacji.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Możesz sobie nawet wszystkie ściany okleić mną u żyjących na kredyt za czyjeś pieniądze nie będę kupował. A co do płacenia po 8 miesiącach nie kłam bo to ja czekałem ja inny na zapłacone modele.
 

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Tak? Nie pamiętasz jak pisałeś sms, że to straciłeś pracę to znowu co innego, wrzucić Ci dla przypomnienia? Modele dostałeś w październiku 2016, a zapłaciłeś w maju 2017. Była już o tym dyskucja kilka stron temu.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
A przypomnieć ci dlaczego nie zapłaciłem od razu? Bo miałem dość czekania na zapłacone modele i postanowiłem cię w ten sposób ukarać. Pisałem o tym poprzednio, ale jak widać do ciebie to nawet po takim czasie nie dotarło. Kończę rozmowę, szkoda mojego czasu bo ty i tak nic nie zrozumiesz co piszę ja czy inni w tym temacie a tylko szukasz winnych wśród innych.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Czy ktoś powiedział ŃIEPOTRZEBNIE się czepiają? Coś takiego napisałem? Tak sa zaległości, głównie w kitach które ktoś dał mi do montażu, tylko dlaczego mam się tłumaczyć osobom które nigdy nic nie zamawiały.
Kolego Sewerynie, fajnie byłoby usłyszeć że wszystkie zaległości zostały wyprostowane, ze można zamawiać ale czas oczekiwania jest niemożliwy do oszacowania. Płatność przy odbiorze. Tak jak kolega @Paweł R napisał - jestem potencjalnym klientem. I płacę jak należy. Od kilku osób kupiłem to i owo na forum i nikt nie narzeka, bo nie mogę sobie pozwolić na to, by mnie źle kojarzono. Łatki się łatwo przyklejają, a oderwać trudno..
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
To ja się dorzucę z jak najbardziej pozytywną opinią o zamówieniach.
11 dni po zapytaniu na stronie 11 tego wątku do mojego domu zapukała pani listonosz z paczuszką zawierającą 3 filigranowe, przecudne traktorki.
Nie mam niestety czym zrobić fotek, ale po prostu są SUPER !
Dziękuję koledze Sewerynowi za tak szybką realizację. Cena może jak na takie maleństwo nie jest niska ale to są MODELE a nie wyroby fabryczne. Tak że jak za taki MODEL to nawet cena jest super.
Wyrazy uznania za kunszt modelarski.
 
Reakcje
91 19 10
Witam również dzisiaj dostałem swojego ursusa, gruszkę dostałem we wtorek, na modele warto było czekać ;] wykonanie pierwsza klasa, jakość oraz detale powalają ! Naprawdę warto czekać, już zamówiłem kolejne jelcze!
 

Załączniki

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Seweryn, tylko nowości kolegom dawkuj powoli, bo potem będzie tysiąc zamówień i znowy będą poszkodowani a i oskarżenie o problemy z sercem mogą cię czekać ! W każdym razie, po tym co widziałem, musiałem zażyć relanium :):) Pozdrawiam Was wszystkich miłośników Sewerynowego talentu Światecznie i Życzę by wszyscy mogli sie cieszyć tymi cudeńkami !
 

Załączniki

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.030 494 29
Ta volta tematu od "powieśmy gada na płocie" do " postawmy mu pomnik" z pewnością spowodowana jest zbliżającymi się świętami, całym tym medialnym bełkotem o dobroci i jedności, a potem pewnie wszystko wróci do normy.
To w końcu jest dobry czy zły, bo się pogubić można.
 
Reakcje
10 1 0
Witam.

Przestudiowałem cały wątek, jestem też klientem Pana Seweryna.

Moim zdaniem lepiej nie pisać klientom co kilka dni, że modele już jadą, są gotowe, wysłane etc. bo to tylko drażni, a i dobrze nie wpływa na reputację.

Zgadzam się z opiniami kolegów poprzedzających mój wpis, że zdecydowanie lepiej jest napisać , że model od dzisiaj będzie gotowy np. za kilka miesięcy (podać przybliżony czas realizacji)- wtedy klienci są spokojniejsi, bo w psychice mają zakodowane, że trzeba poczekać i tego się nie przeskoczy. Dobrym rozwiązaniem jest też właśnie zrobienie partii kilkunastu modeli i dopiero po ich skończeniu ogłosić sprzedaż/zamówienia- sprzedaż odbędzie się błyskawicznie , a ci, którzy nie zdążą w pierwszym rzucie będą czekać na kolejne, a wtedy mógłby już Pan sobie negocjować terminy.

Sam osobiście czasem tracę cierpliwość jak czekam na zamówiony model, ale koniec końców modele dochodzą i są REWELACYJNE!
Ich wygląd z lekką patyną , dzięki której maszyny wyglądają jak prosto z placu budowy rekompensuje to oczekiwanie - o czym również koledzy wspominali.

Ok rozumiem, że czekanie po 3 lata to przesada, ja najdłużej czekałem kilka miesięcy.
Potwierdzam również, że za długie oczekiwanie można liczyć od SAW model na atrakcyjne "gratisy"

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem T-100:D

20180521_200134.jpg
20180521_201002.jpg
20180521_195554.jpg
20180521_195458.jpg
20180522_215727.jpg

20180522_215428.jpg
20180522_220336.jpg
20180522_215154.jpg
20180522_220633.jpg
20180522_221209.jpg
20180521_195938.jpg
 

Załączniki

Podobne wątki