• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

Reakcje
91 19 10
witam w LISTOPADZIE zamówiłem ursusy oraz gruszki od Saw model, niestety do dzisiaj zero informacji kiedy modele zostaną wysłane. Rozumiem wszystko, cierpliwość, czekanie ale notoryczne odpowiedzi które dostaje to "modele wyjdą w poniedziałek " dostałem informacje w listopadzie ze modele są gotowe i zostaną wysłane niezwłocznie po wpłacie, niestety do dzisiaj dostaje automatyczną odpowiedz "wyjdą w poniedziałek". Dlaczego nie można napisać że czas oczekiwania to 6-12 miesięcy;[, jestem cierpliwy i bede czekał ale dlaczego firma saw model notorycznie kłamie.
 
Reakcje
91 19 10
napewno warto czekać i czekać będę ;], nawet kupię w przyszlości więcej modeli ale wystarczy napisać "model będzie dostepny za 8 miesięcy " myślałem ze będę się cieszył z ursusa na święta ale jednak nie ;] potem nowy rok a potem juz znalazłem ten temat i odpuściłem czekanie.
 

modrzew

Znany użytkownik
Reakcje
1.348 1 0
Ja złożyłem zamówienie w listopadzie 2016. W styczniu dostałem wiadomość żeby wpłacić 660zł. Wpłaciłem. I nic. Po roku upomniałem się o modele lub zwrot pieniędzy. I nic! Teraz jest marzec 2018 i nadal nic. Ani modeli ani pieniędzy. Jeszcze trochę poczekam ale jak stracę cierpliwość to napiszę wszędzie gdzie tylko można co o tym myślę nie stroniąc o epitetów, bo to są normalnie jaja. Jak nie ma modeli to nie żąda się wpłaty.
 

Podobne wątki