• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Pierwsze chłodne dni rozpoczętej niedawno jesieni… Kampania buraczana w pełni…Szosą mkną samochody transportując zebrane przez rolników buraki na place składowe cukrowni. Ten rok był wyjątkowo urodzajny, tabor PKSu nie wystarcza, z pomocą przychodzą więc transportowcy z pobliskiego oddziału Transbudu. Każda tona na wagę złota, z każdego buraka cukrownicy pozyskają cenny cukier – jeden z podstawowych produktów eksportowych gospodarki PRL…

Manufaktura Saw Model przygotowała nową serię pojazdów związanych z popularną w czasach PRL-u kampanią buraczaną. Pierwszym modelem tej serii jest Jelcz 315 z przyczepą autosan D83 z podwyższonymi burtami i ładunkiem buraków. Modele dostępne są w limitowanej wersji 20 sztuk, w barwach PKS-u i Transbudu. ładunek buraków z firmy Juweela – www.juweela.de.


Cena modelu 290zł, model patynowany.


Dostępnych jest już tylko 8 sztuk, malowanie kabiny dowolne przy zamówieniu do jutra do 22.00. Pozostałe egzemplarze będą w malowaniu PKS kabina ciemnoczerwona lub biała. Modele gotowe do wklejenia kabin w kolorze wedle życzenia.

Wysyłka w tygodniu po świętach.











 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
"... Wysyłka w tygodniu po świętach."

Oczywiście chodzi o Święta Bożego Narodzenia.
Nie mogłem się powstrzymać :)
Cierpliwym trzeba być i grzecznie czekać na swoją asygnastę. Jak kupujesz model z PRLu to masz pełny realizm i możesz wczuć się w klimat tamtych lat ;). Tak, żeby innych pocieszyć to ja jeszcze nie dostałem nowości z Listopada 2016 Jelczy 417. I pomyśleć że moje modele były już gotowe 1 grudnia i wtedy też zapłacone. Widocznie są równi i równiejsi.

A miałem nie żalić na forum, ale kolega zaczął i również nie mogłem się powstrzymać.
 

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Wolne moce przerobowe? Nic nie wolno sprzedać. Takie mam modele których może będę chciał się pozbyć niedługo i co mam Pana pytać czy mogę? Zlecił mi Pan montaż Pragi i stałem się Pana niewolnikiem? Nie przesadzajmy
[DOUBLEPOST=1492208624][/DOUBLEPOST]Może jeszcze Tatry pójdą pod młotek mogę?
 

Załączniki

colmar

Nowy użytkownik
Reakcje
4 0 0
Wolne moce przerobowe? Nic nie wolno sprzedać. Takie mam modele których może będę chciał się pozbyć niedługo i co mam Pana pytać czy mogę? Zlecił mi Pan montaż Pragi i stałem się Pana niewolnikiem? Nie przesadzajmy
[DOUBLEPOST=1492208624][/DOUBLEPOST]Może jeszcze Tatry pójdą pod młotek mogę?
Ależ wolno, wszystko można sprzedać. Nawet to, co ktoś, kiedyś zamówił. Pod warunkiem, że wywiązało się z przyjętych i zapłaconych (w pełni lub całkowicie) zleceń. Jak Pan tego nie rozumie, to może lepiej będzie jak skoncentruje się Pan na produkcji modeli, a kontakty z klientami przekaże komuś innemu.
 

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Został ostatni model Jelcza z ładunkiem buraków.

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka,
szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa
oraz samych słonecznych i cudownych dni


życzy
SAW Model
 
Reakcje
0 0 0
Witaj Seweryn, w koncu podjalem meska decyzje, i cos chetnie bym u ciebie zakupil. Masz na chwile obecna jakiegos Jelcza, a dokladnie 2, do sprzedania ? Chetnie z cementowa beczka, choc czytalem ze sa limitowane. Ewentualnie jednego 2 osiowego i jednego 3 osiowego, z plandeka czy bez, to nie robi róznicy. Jest mozliwosc, zeby byly juz w barwach PKS lub Transbudu ? I eventualnie z lekka patyna ? Podaj cena za oba i eventualnie namiary na Konto ( prosze nie na Forum, na mojego maila : j. byczek@Hamm-silotrans.de ). Dzieki bardzo, pozdrawiam Jarek.
 

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Zdjęcia zniknęły, wrzucę kilka ostatnich prac. Nowość Jelcz polewaczka będzie dostępny po 20 sierpnia, muszę nadrobić czas stracony przez kontuzję... Dwa kolejne Iveco Herpy przebudowane na Steyery.
 

Załączniki

Podobne wątki