• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1


Witam

Przedstawiam Państwu kolejne dwie nowości z manufaktury SAW Model w skali 1/87. Modele legendarnych polskich samochodów ciężarowych produkcji Jelczańskich Zakładów Samochodowych - Jelcz serii 300 tym razem wersje skrzyniowe z plandeką wraz z przyczepami D83, oraz bardzo popularny w okresie PRLu zestaw do przewozu cementu – Jelcz 317 z naczepą ZREMB CN165.

Modele Jelczy z plandeką odstępne są w dwóch seriach:

BASIC - modele podstawowe

STANDARD – modele w których zastosowaliśmy różne techniki modelarskie mające na celu zwiększenie realizmu.

Jelcz 315 seria BASIC





Jelcz 316 seria BASIC





Jelcz 315 seria STANDARD, na życzenie kalkomanie PKS, TRANSBUD itp.









Jelcz 316 seria STANDARD





 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#2
Jelcz 315 z przyczepą D83 seria BASIC





Jelcz 316 z przyczepą D83 seria BASIC





Jelcz 315 z przyczepą D83 seria STANDARD, kalkomanie PKS, tablice fototrawione TIR











Jelcz 316 z przyczepą seria STANDARD, kalkomanie PKS, tablice fototrawione TIR









Ceny:

Jelcz 315 i 316

BASIC - 115zł

STANDARD 125zł

Jelcz 315 i 316 + D83

BASIC 169zł

STANDARD 185zł

Ostatnia nowość, Jelcz 317 z cementonaczepą ZREMB CN165. Ze względu na limitowaną edycję model dostępny jest tylko w serii STANDARD. Dostępnych jest tylko 35 takich zestawów.









Cena za zestaw 185zł.

Na koniec zapowiedź 3 modeli z 6 które planuemy jeszcze w tym roku wprowadzić do sprzedaży.

Na wrzesień Jelcz 004 GCBA wraz z Jelczem TOTAL - orientacyna cena 155zł

Na grudzień Jelcz serii 400 - ceny będą sie kształtowały na poziomie Jelczy serii 300

3 pozostałe modele pozostaną niespodzianką ;)

Zapraszam do odwiedzania naszej (jeszcze w budowie) strony internetowej www.sawmodel.pl
 
M

Maverick

Gość
#3
Biały Jelcz PKS i Jelcz 317 z cementonaczepą ZREMB CN165 "na bank" będę miał w swojej kolekcji, no i oczywiście Jelcza 400 z "kontenerówką" też "nabędę".
 

kubamich1

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Ja tylko pytam bo bardzo czekam na te modele, kontraktu nie podpisywaliśmy na dostawę, więc nie ma się co przejmować terminem. Generalnie to chodzi mi raczej o planowanie budżetu na modele- nie ma Jelczy to kupuję co innego i tyle.
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
Dziś przedstawiamy Wam dwie (z sześciu planowanych na pierwsze półrocze) nowości które pojawiły się w ofercie.
Miło nam poinformować o wprowadzeniu do oferty limitowanej edycji modeli serii Kraz 255. Na początek wersja skrzyniowa, dostępna w malowaniu wojskowym zielonym oraz cywilnym, następna będzie koparka hydrauliczna na podwoziu Kraza 255 (maj 2013) oraz dźwig kratownicowy (czerwiec 2013). Modele plastikowe wzbogacone o elementy fototrawione i żywiczne (możliwy montaż plandeki).







[DOUBLEPOST=1364456323,1364455926][/DOUBLEPOST]Drugą nowością jest najnowszy model w naszej ofercie – Jelcz 317 z naczepą NK20. Modele dostępne będą w pięciu wersjach kolorystycznych wraz z 20ft żywicznym kontenerem w barwach Polskich Linii Oceanicznych. Model pokazany na zdjęciach jest w "najbogatszej" wersji, ze spojlerem, halogenami, tablicami trawionymi TIR. Bedzie możliwość zakupu Jelcza bez spojlera.








 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#10
Czas realizacji 3-4 miesiące? No i najważniejsze jaka jest szansa że tym razem zamówiony model otrzymam a nie tylko maile z informacjami że już niebawem, że za kilka dni?
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#11
Zdaje się, że pisałeś coś o problemach, Skoda czeka cały czas w pudełku. Wysyłka pierwszych zamówionych modeli po 15 kwietnia.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#12
Ze Skody jak już wiesz zrezygnowałem po ciągłych zwodzeniach o czasie dostawy albo chociażby otrzymania jej zdjęć, wiec chyba nie umiesz czytac maili ze zrozumieniem.Jedno jest pewne Panowie liczcie się z tym że jak zamówicie jakiś model to dostaną go wszyscy dookoła przed wami mimo że zamawiali go później.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#13
Dobra, przestańcie się kłócić "na wizji" i przejdżcie na PW.
Natomiast co do samych modeli to muszę powiedzieć, że kontener mnie powalił na kolana, w szczególności jego "wrota".(y)
Seweryn powiedz mi jakich cen należy sie spodziewać za te poszczególne modele bo to jedna z ważniejszych kwestii. ;)
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#14
Zapomniałem o cenach ;)
Krazy w cenie 125zł, podło pytanie o malowanie maskujące trójbarwne - jest możliwe wykonanie takiego. Jelcz z kontenerem w najbogatszej wersji prezentowanej na pokazanych zdjęciach czyli spojler halogeny tabliczki tir, pełne oznaczenia na kontenerze - 190zł.
 
S

Sebastian

Gość
#15
Militarny Kraz piękny (y)
Oby to był początek serii pojazdów wojskowych zza wschodniej granicy. Może tak Ural z zabudowaną stacją troposferyczną R-412...
 
S

Sebastian

Gość
#16
Dziś dojechał do mnie wojskowy KRAZ. Świetnie wykonany model a okres oczekiwania w granicach przyzwoitości. Pozycja godna polecenia każdemu miłośnikowi pojazdów wojskowych (y)
 

Podobne wątki