• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Skoro kolega piotr66 podzielił się swoimi przemyśleniami to ja też parę zdań napiszę od siebie.
Myślę, że już wystarczająco dużo pomyj zostało wylanych z jednej i drugiej strony i powoli staje się to nudne i nikt tego nie będzie chciał czytać.Nie znam szczegółów ale domyślam się w czym rzecz.Jeśli są ku temu podstawy to są powołane odpowiednie organy do ścigania i roztrzygania i tam należy to załatwiać, a nie na tym forum. Ponad to nazywanie kogoś publicznie złodziejem bez sądownego udowodnienia winy jest czynem karalnym.
Wracając do meritum.Jesteście Panowie konkurencją i nauczcie się z tym żyć , a nie wzajemnie się zwalczać bo jesteście na siebie skazani.Bo tylko Wy robicie tak świetne modele z minionej epoki.Gdyby Was zabraķlo to szkoda dla nas wszystkich byłaby wielka. A, ostatecznie to rynek czyli my Wasi klienci to zweryfikujemy gdzie zechcemy składać zamówienia na modele, jakiej jakości wykonania i jak długi czas przyjdzie nam czekać na ich realizację.
Zakopcie ten topór i skupcie się na tym co potraficie robić najlepiej.Będzie to dobre dla Was i dla nas.I tego się trzymajmy;)
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
W temacie wersji malowania Jelcza Presko, modele przygotowane na podstawie przesłanej dokumentacji fotograficznej.

Miejskie Przedsiębiorstwo
Sanitarnych
Usług Komunalnych
Wrocław
ul. Traugutta 72-78





Wersja wojskowa




Jako wakacyjna ciekawostka - kilka zdjęć modeli róznych
.

Steyr - konwersje z Iveco i Magirusa ROCO
Wersja z terenowymi kołami:


i szosowymi:


Tatry z czeskiej firmy JMPK dla klienta:
Tatra 815 Facelift 6x6



Tatra 815 Facelift 8x8




i zdecydowanie najmniej ciekawy tatra 815 8x8:



Od jutra do 4 sierpnia przerwa letnia w manufakturze.
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Steyry są po prostu piękne. Masz rękę Sewerynie do przeróbek. Zresztą nie tylko do przeróbek. (y)
Zachorowałem właśnie na takie Steyry...
 

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Witam! Ja troszkę z prywatą do P Seweryna. mam zamówione i zapłacone trzy modele, dwie nysy N59 i Jelcz 315 z przyczepą, zamówiłem też Jelcza z naczepą NB 181. Miałem info że przesyłka z pierwszymi trzema modelami zostanie wysłana 2 tygodnie temu i...cisza. Mimo serialu mailowego z mojej strony zero kontaktu...nie bardzo rozumiem dlaczego? Ja nie naciskam ,ale chciałbym mieć jakąkolwiek informację?
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Ma Pan na mailu ;) Trochę pytań o model Steyr - potrzebna do konwersji jest wywrotka Roco/Herpa = z takim właśnie kiprem jak na zdjęciach (żółty jest lekko przerobiony, dodany jest "daszek"). Kabina i długość ramy jest bez znaczenia ważne żeby to było właśnie roco/herpa bo do nich mam przygotowany zestaw do konwersji.
 
Ostatnio edytowane:

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Najwyższy czas uchylić rąbka tajemnicy i pokazać nasz najnowszy model który już wkrótce trafi do sprzedaży. Mowa tu o nowym modelu Jelcza 417 (C417D), oczywiście w skali 1/87. Jest to pierwszy model tej ciężarówki w H0 i już teraz możemy zapowiedzieć że na tej jednej wersji się nie skończy :) Kolejne dwie sa praktycznie skończone.











Wersje kolorowe końcem tygodnia.
 

Podobne wątki