• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Samochody w MSMK

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.644 133 3
#1
Witajcie,

jako że nie tylko koleją żyjemy, zaczniemy jako stowarzyszenie wrzucać zdjęcia pojazdów, które można spotkać na naszych makietach.
@Kempol @paziu1000000 @Jurek

Wpis zacznę od niszowej produkcji znanego tu i ówdzie Seweryna.

Auta dostaną jeszcze tablice, tylko czekam na konkretne numery od ich właściciela.

Byś1.jpg
Byś2.jpg
Byś3.jpg
Byś4.jpg
Byś5.jpg
Byś6.jpg
Byś7.jpg
Byś8.jpg
Byś9.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#2
Śmieciarki na Jelczach są świetne. Nie wiem tylko czy jest szansa, żeby w takim dobrym stanie dotrwały do dzisiejszych czasów, żeby jeszcze odsłużyć swoje ostatnie lata w prywatnej firmie... ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#6
Jelczy nie widziałem ale mają takie cudo :)
Wiesz, nie chodzi o to czy mają Jelcze czy też nie, ale jak na boku masz napisany nr telefonu bez cyfry 0 z przodu to znaczy, że samochód jest conajmniej z jesieni 2009 r. Zero przed nr telefonu zlikwidowano na koniec września 2009.
Także trzeba go trochę zwaloryzować i będzie wyglądał realistycznie.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#14
Piękne nietuzinkowe Jelcze. W sumie nie widziałem jeszcze tej śmieciarki w innym kolorze niż pomarańczowy. :D Połączenie takich cacek z bogatym w detale i klimatycznym otoczeniem robi wrażenie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 49

Podobne wątki