• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Samochody specjalne, ratownicze itp.

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Konkretnie to popatrz na kierunkowskazy (skos na błotniku w odwrotną stronę) i atrapa wysunięta do przodu. Jeśli według Ciebie i Mafo jest OK to mi nic do tego.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Jeśli według Ciebie i Mafo jest OK to mi nic do tego.
Jeśli producent tego modelu na atrapie tak namalował mercedesowską gwiazdę, to znaczy, że atrapa jest założona w dobrą stronę. Z tego co widzę, to trzeba ją mocniej wcisnąć, żeby tak nie odstawała i wtedy będzie OK.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Konkretnie to popatrz na kierunkowskazy (skos na błotniku w odwrotną stronę) i atrapa wysunięta do przodu. Jeśli według Ciebie i Mafo jest OK to mi nic do tego.
Piszesz, że model ma odwróconą atrapę... to wytłumacz jak mam ją odwrócić gwiazdę, żeby nie była do góry nogami?
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Jeżeli wyrażenie opinii uważasz za spamowanie no to super. Chyba, że można wyrażać tylko pochlebne Tobie opinie to wtedy przepraszam za spamowanie, ale moim zdaniem pokazywanie na tym forum modeli z ułamanymi lusterkami, niepasującą atrapą jest trochę nie na miejscu. Jeżeli z jednej strony moderatorzy kwestionują niektóre zamieszczane zdjęcia a z drugiej strony moderator wstawia takie rodzynki to coś jest nie tak. Chyba, że miernikiem oceny modelu jest gwiazda na atrapie we właściwym miejscu. Liczę się z tym, że za wyrażenie swojej opinii mogę zostać zbanowany lub posypie się grad negatywnych ocen, trudno ... piszę jak jest.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
I znowu ta atrapa...wszyscy już wiemy, że jest niedociśnięta a Ty dalej drążysz temat.
Pytam się tylko po co?
Nie rób z Siebie ofiary, nikt nie będzie Ciebie banował za negatywne oceny.
Dla mnie temat zakończony.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Ło matuchno... Strasznie się ten kierowca spieszył do sprzątania po pożarze ;) i pogiął, i połamał lustra. No chyba, że było bardzo wąsko na tej ulicy... :D :D :D
 

Podobne wątki