• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Samochody specjalne, ratownicze itp.

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#1
Dzisiaj tylko skromny pokaz, bo na focenie czasu mało.
Ale jak większosc z was wie, mam jeszcze kilka modeli do pokazania. ;-)

Obraz 043.jpg
Obraz 044.jpg
Obraz 045.jpg
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#6
Broda już nie długo kolejne prezentacje T2. Mam ich ponad 20sztuk, jakoś mam sentymemt do tego kańciastego T2 i trochę młodszego Vario. A Irokez chyba miał odemnie T2, identyczną jak w tej prezentacji.
W sumie miałem ich 4 sztuki identyczne. (Jedną właśnie sprzedaje na alledrogo).
 
M

Maverick

Gość
#8
Wszystkie trzy są fajne ale ten pierwszy z tej prezentacji jako jedyny ma "szklane" swiatla przednie a to fajny szczegól choć tu nie w pelni uwydatniony.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#9
Maver bo to wersja nowsza od pozostałych, to Vario, który jest nadal produkowane i można nadal znaleźc we współczesnej ofercie MB.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#12
Fajne wszystkie 3 też mi się ostatnio udało powiększyć kolekcję T2 i Vario jak będzie czas to się obfoci, te auta coś w sobie mają mimo że tyle lat na rynku.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#15
Ten model mercedesa jest również ponadczasowy jak G klasa , pomimo już bardzo długiej produkcji nadal mi się one podobają . Z ostatnich prezentacji najbardziej mi ta serwisówka wpadła w oko .
 

Podobne wątki